Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van valakinek valamilyen...

Van valakinek valamilyen tapasztalata a Faith in nature samponokat és balzsamokat illetően?

Figyelt kérdés
Szeretnék beszerezni minél természetesebb és hatékonyabb, ugyanakkor árban is elfogadható sampont és balzsamot, aztán a Faith in nature termékei fogtak meg. Tudna valaki szolgálni tapasztalatokkal ezekkel, vagy akár bármilyen Faith in nature termékkel kapcsolatban?
2011. aug. 17. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:

én egy bio fodrászatba járok, ahol ezeket a termékeket használják. nagyon jó, nekem zsíros a hajam, de amikor ott mosatok, 5-6 napig is kibírja utána.

csak ajánlani tudom :D

2011. aug. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bio fodrászat... rettentő jól hangzik :) hát igen, nekem is a hamar zsírosodó hajam van ;)) köszönöm a választ
2011. aug. 17. 16:28
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


ide járok, lehet van a lakhelyeden is :D

2011. aug. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jaj sajnos nincs :( na de mindenesetre köszönöm a linket, tetszik, ahogy ír a termékről :) szinte meg is győzött... valaki, ilyen szándékkal, és pont erre a termékre esett a választása :)
2011. aug. 17. 17:07
 5/5 anonim válasza:
3 hónapja használom és csak ajánlani tudom! csodálatos az illata is és nekem göndör hajam van ami alapból száraz de nagyon jól helyrerakta :D tényleg nagyonnagyon jóóóóó:D
2012. márc. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!