Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Első randi. Milyen sminkem...

Első randi. Milyen sminkem legyen? (smink kérdés)

Figyelt kérdés

Nah szóval ma lesz az első randim milyen sminket ajánlanátok sötét barna szemem van és szőkés barna hajam ilyen: [link] egy szőkemelír csík van csak benne amugy 13/L és lécci ne oltsatok hogy minnek festem a hjam és a szemem csak rendes válaszokat szertenék hogy szerintetek nekem mien szemfesték állna jól

persze fogok hazsnálni szemspirált meg szájfényt meg szemcerkát de most csak a szemfesték színére és a "mintájára" avgyok kiváncsi ha lehet linkeket...ugy jobban fogom érteni.::)13/L


2010. okt. 2. 11:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

szerintem ne a szemed hangsúlyozd, hanem az ajkaid, ugyanis a szemöldököd nagyon halovány, és ha kifested sötéte a szemed, olyan lesz, mintha nem is lenne. viszont telt ajkaid vannak, és esetleg használhatnál valami olyan szájfényt vagy inkább ajakápolót, ami szinezett, és pirosas. a szemedre inkább egy kis pasztelszín mehet, barna, vagy rózsaszín (de nem a baba). viszont akkor üti a szád.

jó randizást!

L.18

2010. okt. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!