Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Első randi. Milyen sminkem...

Első randi. Milyen sminkem legyen? (smink kérdés)

Figyelt kérdés

Nah szóval ma lesz az első randim milyen sminket ajánlanátok sötét barna szemem van és szőkés barna hajam ilyen: [link] egy szőkemelír csík van csak benne amugy 13/L és lécci ne oltsatok hogy minnek festem a hjam és a szemem csak rendes válaszokat szertenék hogy szerintetek nekem mien szemfesték állna jól

persze fogok hazsnálni szemspirált meg szájfényt meg szemcerkát de most csak a szemfesték színére és a "mintájára" avgyok kiváncsi ha lehet linkeket...ugy jobban fogom érteni.::)13/L


2010. okt. 2. 11:25
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
itt egy kép rólam: [link]
2010. okt. 2. 11:31
 2/11 anonim ***** válasza:

Na szióó(:

[link]

2010. okt. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nah.Nekem így képről is elég nehéz eldöntenem,de szerintem a halvány barna és a lila jól állna.Persze ne mázold magad vele túl.Szerintem nem kell túlsminkelned magad mert te pont azok közé tartozol akik smink nélkül is szépek.Amiket nem ajánlok(de úgy is te döntöd el)az a kék és a rózsaszín.Szerintem a kék nem állna jól neked,a rózsaszín pedig túl kislányos lenne.Remélem valamennyire segítettem,nem vagyok sminkmester :).
2010. okt. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Óhh..waoo..sexi ez tök jól néz ki....kösziii..
2010. okt. 2. 11:43
 5/11 anonim ***** válasza:
ebböl aztán rohadtul tudja hogy kell megcsinálni?:D
2010. okt. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
11:43 igazad van kéket és rózsaszínt eggyáltalán nem akarok de a lila az az amit szertnékk...a liinket nagyon szépen köszönöm...amuyg köszi hoyg aztmondtad hoyg smink nélkül is szép agvyok...iylen válaszadókat akartam nem oylan bunkókat..mint néhány ember itt..:)
2010. okt. 2. 11:45
 7/11 A kérdező kommentje:
11:44 talánn megtudom iyg is csinálni....naggyából nem lehet oylan könnyü különben is anya kozmetikus őő szokott iylet csinálni majd föl hívom megkérdem tőle hogy kell elküldöm neki azt a képet amit belinkeletek..:)
2010. okt. 2. 11:47
 8/11 A kérdező kommentje:
mindenkinek ment a zöld kezecske..::)
2010. okt. 2. 11:47
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos vagy,nem kell sok smink!

Szerintem elég lenne a szempillaspirál és a szájfény is,de ha mindenképpen akarsz valami szemhéjfestéket a lila jó választás.

Inkább legyen szép frizurád és öltözz ízlésesen,fiatalosan.


Ja és figyelj a helyesírásra,szörnyű ezt olvasni!

2010. okt. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nahh megvolt a randi bocsi a helyesírási hibákért nagyon siettem.Amúgy lilát választottam.....és a barim azt mondta hogy nagyon csinos vagyok...:)köszönöm mindenkinek a válaszokat.
2010. okt. 2. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!