Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randi, vagy nem randi, az itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi, vagy nem randi, az itt a kérdés? Igen, az.

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki nagyon tetszik, szép, okos, kedves, nagyon tetszik. Eggyel fölöttem jár, de csak egy hónappal idősebb nálam( évvesztes vagyok). Volt egy-két óra, amire közösen jártunk, szóval pont emiatt nem is ismerem annyira jól, sajnos. Viszont sok mindent megtudtam róla, azok pedig nagyon tetszenek. Az a problémám, hogy pont emiatt, mmert nem nagyon ismerem, nagyon "feltűnő" volna, ha akárhová is elhivnám, mert egyértelmű lenne a szándékom, nyilván azonnal értené( vagy nem?), pl. moziba, akkor egyértelmű, hogy nem poénból hivom el egyedül. Pont emiatt gondoltam arra, hogy elhivom beszélgetni és megmondom, hogy mit érzek, mindenféle körités nélkül, persze ez megint nem au igazi. Ki mit javasol, légyszi segitsetek, azt is irjátok le, nektek mi jött be, miért úgy csináltátok, miért úgy csinálnátok!Ha lehet azt is, hogy mennyi idősek vagytok, köszi!
2009. júl. 7. 00:22
 1/8 anonim ***** válasza:
kerek perec mondd meg neki. a lányok szeretik az ilyet :D
2009. júl. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nem tudom minek ezt bonyolítani

pont az akarod, hogy tudja mit érzel, nem?

ha elhivod moziba, pontosan tudni fogja, miért is hívtad

2009. júl. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ha meg nem akarsz ajtóstúl a házba rontani, ki kell találnod vmi olyat amit együtt lehet, többiekkel is! csinálni

mondjuk közös kirándulás

2009. júl. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nyugodtan hívd el valahová beszélgetni, egy italra stb.! Egyből "ne ess neki", lassan adagolj! Nyilván tudni fogja a szándékot, de jobb hagyni sejtetni, mint minden lapodat felfedni. "Egy férfi nem mondja, hanem csinálja."


28/F

2009. júl. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

És mi van akkor, ha tudja, hogy mit akarsz tőle?:) Szerintem nyugodtan hívd el bárhová, akár moziba is, bár én első randin csak beszélgetni, ismerkedni szeretek, de egy mozi azért jó is lehet, ha előtte, vagy utána van idő beszélgetni is. Az nem olyan romantikus, hogy elhívod, és rögtön be is vallod neki szerelmedet, meg ilyenek.:D Szerintem előbb ismerd meg! A randi végén pedig már jöhet a vallomás, hogy azért hívtad el, mert megtetszett, és nem csalódtál benne, stb. Jó randizást!;)

Amúgy találó cím a kérdésnek.:D:D

16/L

2009. júl. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyik előző mondta:


"Egyből "ne ess neki", lassan adagolj! Nyilván tudni fogja a szándékot, de jobb hagyni sejtetni, mint minden lapodat felfedni. "Egy férfi nem mondja, hanem csinálja.""


Bölcs ember!


Hozzáteszem: eredményes "randizáshoz" először is felejtsd el azt a szót, hogy "randi". Nemcsak mert ronda és idétlen szó, hanem azért is, mert nincs rá szükség. Erre a szóra különben csak a lányoknak van szükségük. Ne tudd, hogy mi randi és mi nem. Fuss vele össze a folyosón. Beszélgess vele bármiről. Csak addig, amíg jól esik. (Ha szereted, akkor jól fog esni beszélni vele, a szemébe nézni, hallgatni a beszédét, és izgulni sem fogsz.) Ügyesen tereld úgy a beszélgetést, hogy abból egy viszonylag odaillő meghívás kikerekedhessen. Akárhova. Az is bőven elég, ha először öt percet beszélgetsz vele, vagy iskola után egy kávézóban, fagyizóban, parkban, akárhol, fél órát eltöltesz vele. Aztán már nagyobb program is jöhet. Ha nincs semmi ünnepélyesség, "most randizunk"-érzés, akkor te sem leszel beszarva, és ő is természetesen mer viselkedni, és mindig marad lehetsőség a visszavonulásra. Szóval spontán kell történnie a dolgoknak. Ne feszélyezzen, hogy nagyon nyilvánvaló, hogy mire megy ki a játék. Még jó hogy!


Nem jó azzal kezdeni, hogy szeretlek etc. Most nincs kedvem hosszasan kifejteni, de nem szokás így nyitni. Úgy kell kezdeni, mint egy barátságot, de gyorsan továbbfejlesztve. Ha ügyesen csinálod és ő is benne van, akkor hetek alatt eljuttok odáig, hogy ő fog szerelmet vallani egy kellően romantikus pillanatban. Neked eddig a pillanatig kell őt elvezetned. Lehet, hogy az első percben eldől, hogy mindketten akarjátok a másikat, de ezt a történetet akkor is végig kell csinálni, hogy úgy mondjam, ezt a lányok megkövetelik.

2009. júl. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
lány vagyok nekem bejön az ilyen (: de ha nem ismerem a fiút annyira egyböl nem mennék el vele mert elötte kicsit beszélgetni szeretnék vele msnen ha lehet .. hát mert nemtudni hogy mit csinál veled majd a fiiúú izéé ezt gondolom én :D
2009. júl. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. júl. 9. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!