Hogyan sminkeltek?

Figyelt kérdés
Hogyan tanultátok meg helyesen az alapokat?

2022. júl. 11. 09:58
 1/5 Metionin ***** válasza:
100%
Magamtól tanultam meg, gyakorlással. A szememet és a számat szoktam festeni, szép színes szemhéjpúdert, tust, spirált használok és szeretem a sötét rúzsokat. Az arcbőröm sminkelése viszont kimerül a minimális pirosító és púder használatával, ha szükséges, akkor korrektort használok még. De ilyen kontúrozást meg hasonlókat nem csináltam sosem, nem is tudom, hogy kell. Szemöldökfestéshez sem értek.
2022. júl. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sok youtube videót néztem.

Még 11 évesen a korrektorral és szemceruzával szórakoztam. Fokozatosan vezettem be és tanultam meg az új termékek használatát. Alapozóval mindig bajban voltam, mert egyszerűen nem voltak jók, pedig nem olcsót vettem. Szemöldök festést szépen kitanulni jó pár év volt :D A tusvonal meg még csak most kezd jól menni, így már 7 éve lassan a vágyam.

Mindent youtuberól tanultam, meg nem úgy, hogy én most tanulom csak szórakozásképp. Biztosan gyorsabban is megtanultam volna, ha az a cél.

Beírod youtubera, hogy sminkelés kezdőknek vagy alapjai és száz egy jó vidit találsz. Sok sikert, menni fog :)

2022. júl. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Extravagáns szemhéjtus, szemhéjpúderből sötét, füstös vagy pikáns színpárosítások (élénk rózsaszín+kék, piros+mentazöld, piros+orgonalila, piros+kék, világos rózsaszín+sötét rózsaszín, kék különböző árnyalatai), sötétebb rúzsok.

A sminkelésben nincsenek szabályok, hiába akarja ezt az összes influencer liba az emberek fejébe verni.

Persze, a célnak megfelelő eldolgozást, a különböző technikákat sok videó megtekintésével és még több gyakorlással lehet elsajátítani, hogy aztán rutinná váljon.

A termékek, az ecsetek minősége nem mindegy, és ez független az ártól. Mert drogériában is lehet kiváló, rendkívül tartós smink cuccokat venni, és egy luxusmárka méregdrága terméke is lehet selejt. Erre jó oldal a Krémmánia, ahol megnézheted, mások hogy értékelik az adott dolgokat.

Nézz olyan sminkeseket, akiknek tetszenek a munkái, és próbáld meg ellesni a technikájukat.

2022. júl. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Alapozó, korrektor, szemöldökpor, szemceruza, szemhéjpúder (2 féle szürke), szempillaspirál, bronzosító
2022. júl. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Youtube videókból, főleg wayne goss-tól tanultam
2022. júl. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!