Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Műszempilla mellett hogyan...

Műszempilla mellett hogyan sminkeltek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A héten fogok életemben először műszempillát rakatni. Arra lennék kíváncsi,hogy akinek fel van rakva, hogyan sminkel mellette? Alapvetően nem szeretem a sok sminket,de néhány dolgot azért használok. Olvastam,hogy a pillához nem mindegy,hogy milyen összetevők vannak az adott termékben. Ti miket használtok? És hogyan távolítjátok el a nap végén? Márkát is írjatok légyszi. :)


Köszönöm szépen!


2022. júl. 11. 09:18
 1/2 anonim válasza:
szerintem ugyanúgy sminkelj mint előtte max a tus és a szemhéjpúderre figyelj oda
2022. aug. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Sima, drogériás spirált használtam, amikor épített pilláim voltak. Imádom a tust, de sajnos akkor nem tudtam használni, mert a lemosás rémes volt. Fülpiszkálóval próbáltam lemosni, óvatosan, de úgy láttam h ennek ellenére is maradt még a szempilla töveiben festék, úgyhogy én skippeltem akkor a tust, de szemhéjpúdert használtam, viszont azt is körültekintően kell lemosni! "Összenyomod, összecsíped" a vattakorongot aztán fülpiszkálót is használsz, így tutira mehetsz, hogy nem marad ott felesleges púder.
2022. okt. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!