Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sosem sminkeltem, mostanában...

Sosem sminkeltem, mostanában viszont játszom a gondolatával annak, hogy megismerkedjek vele. Tudnátok tippeket adni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szívesen fogadok bármiféle tanácsot, esetleg hogy kinek milyen termék vagy termékcsalád vált be, illetve ilyen "aranyszabályokkal" is szívesen megismerednék. Nagyon köszönöm, ha valaki megosztja velem a praktikáit!



2021. márc. 19. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Első körben nezegess sminkvideokat. Az alapokat jól el lehet sajátítani.

Viszont a maszkos időszak nem igazán kedvez a sminknek sajnos 😔

2021. márc. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet!

Esetleg van valaki, akinek ajánlanád a videóit?

2021. márc. 19. 20:24
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Talán karin dragos. Neki van smink suli sorozata.

Viszont inkább olyan videós javasolnék akinek az adottságai a tiedhez hasonló. Pl ha rejetett szemhéjad van, akkor olyan vonalon keresni.

2021. márc. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Oksi, köszi szépen, mindenképpen ránézek!
2021. márc. 19. 20:32
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp tudd az adottságaid (arcforma, szemforma, rejtett-e a szemhéjad stb) illetve döntsd el magadban mit szeretnél sminkelni, semmi sem kötelező, én pl szeretem az erős szem sminket viszont alapozót egyáltalán nem használok (bb krémet és színezett arcápolót sem), azután tényleg barátod a youtube.

Nyugodt meg elsőre valószínű borzalmas lesz at eredmény, főleg pl tusvonalnál, ezt gyakorolni kell, majd ráérzel, gyakorláshoz tudom ajánlani az Essence és a Makeup Revolution termékeit, bármelyik rossmannban megkapod, elég olcsó (főleg az Essence) de ahhoz képest teljesen korrekt minőség.

2021. márc. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
1. Aranyszabály: nem érdemes túlzásba vinni.
2021. márc. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#5 komolyan mondom, rejtett szemhéjakról egészen két nappal ezelőttig nem is hallottam. És köszi az ajánlást, amint eljutok odáig, megveszem őket!

#6 ezzel teljesen egyet értek

És mindenkinek ment a zöld!

2021. márc. 20. 11:05
 8/8 anonim válasza:
Karin Dragosnak van sminksulis videója. Szerintem így meglehet tanulni, én is youtube videókból tanultam. 🙂 Kárpáti Rebeka is jó
2021. márc. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!