Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit csinaljak mert mar regen...

Mit csinaljak mert mar regen ragom a kormomet? Nem tudok leszokni rola de nagy kormoket szeretnek, mit tegyek? Mar 12 eves vagyok.

Figyelt kérdés
2010. szept. 10. 08:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Ne akarj nagy körmöt, mert a műanyag műkörmöt és a körömlakkot nem túl egészséges rágni :)
2010. szept. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Simán megnöveszteni meg úgy sem tudod.


Csak azt lehetne, hogy bekened valami undorító ízű dologgal a körmödet, hogy ne rágd :)

2010. szept. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Bocipók ***** válasza:
100%

Ja, ja, csatlakozom az előttem szólóhoz.

Lehet kapni olyan körömlakkot, amit direkt körömrágás ellen találtak ki, keserű íze van, ezért egy idő után rögzül az ízélmény és leszoksz róla néhány hónap alatt. Addig nem érdemes műkörmözni.

2010. szept. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Fallikus Kárhozat válasza:
60%
Ritalint kell enni, az állítólag jó ADHD-re xD
2010. szept. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

én is pont így vagyok, csak már 14 éves:D

és már beletörödtem.., én ezt örököltem apumtól..

szóval én ez ellen már semmit nem tudok tenni, szerintem ha már mindent kipróbáltál akkor talán belenyugodsz:)

2010. szept. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mi az hogy "már" 12 éves vagyok? LOL xDDD

Inkább még. Ne akarj hosszú körmöket 12 évesen, úristen, hova az neked?:D

2010. szept. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is undorítóak a nagy körmök, felnőtteken is, nemhogy gyereken. Mert gyerek vagy...

Amúgy a körömrágás nem jó dolog, ez szokás és akarat kérdése, nem öröklésé XD ... Amúgy kapható színtelen körömlakk, amit ha rákensz nagyon rossz íze van és pikk-pakk leszoksz a köröm rágásról. Bár ha simán kilakkozod, annak is szörnyű íze van, ha rágcsálod. DM, Rossmann, patika.

2010. szept. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"én is pont így vagyok, csak már 14 éves:D

és már beletörödtem.., én ezt örököltem apumtól..

szóval én ez ellen már semmit nem tudok tenni, szerintem ha már mindent kipróbáltál akkor talán belenyugodsz:)"


Látom te is akaraterős személyiség vagy. Mindenbe beletörődni. Az derék. 14 évesen ilyen felfogásom lett volna már főbe lőttem volna magam.

2010. szept. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Jajj...minek ilyen sok szar cucc. Akaraterő. Én a barátom miatt szoktam le de eldöntöttem NEM RÁGOM. és már 1 éve nem rágom. Azóta igaz szakítottunkde nem rágom :) Tegyél ki egy célt. Pölö nem rágod akkor megkapsz 1 kis apróságot (pl. gyűrű vlmi)13/L
2010. szept. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Doresz(kah) válasza:
72%
Semmit ne csinálj gondolj bele mennyi baci lehet a körmöd alatt.hagyd egy kicsit megnőni és fesd ki.Próbáld meg nem rágni.Majd amire lekopik a festék meglátod milyen jó lesz levágni a körmödet.És a többiekre ne hallgass.Mert igenis már 12 mert nem nagyon szokás ez ekkora lányoknak.A nagy körömre meg szerintem nem gondolsz olyan nagyra(vagy igen?).Hidd el én 11 vok és sikerült leszoknom:D
2010. szept. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!