Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ajak pc-t szeretnék, hogy...

Ajak pc-t szeretnék, hogy csinálják?

Figyelt kérdés
Azt a félkört az alsó ajkamon. Hogy csinálják ezt? Mennyire fáj? Ha hordom pl 5 évig, és utána megunom, kiszedem, akkor elfog tűnni a lyuk?
2011. jan. 4. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Először nem félkört raknak be.

Szúrni fogják azt nem tudom meik irányból mert nekem kintről befelé szúrták. Ezután a branül részébe berakták a pc-t kihúzták a branült a furatból majd a pc ezzel bent marad.

Nem fáj nagyon jó buli.

Eltűnni nem fog a furat max beszűkül ill a helye is ott lesz.

Nem szabad a fogaddal harapdálni ill befelé húzni mert besüpped a pc a szádba és csúnya lesz.

18/F

2011. jan. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Először is: nagyon gondold meg.

Én megszívtam vele, mert kiszedtem, de még mindig nagyon feltűnő a lyuk, pedig nem öt évig volt benn, hanem kábé egy.

Fájt, amikor csinálták, de tűrhető volt (speciel a helixem sokkal jobban fájt).

Nekem belülről kifelé szúrták (asszem), de már nem nagyon emlékszem, mert nézni sem bírtam.

Először patkót raktak bele. Erre gondoltál félkör alatt?

2011. jan. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2011. jan. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a kommenteket, sokat segítettetek :)

egyenlőre még biztos nem lesz megcsináltatva a pc mert szüleim nem engedik (15 éves vagyok), de 2-3 év múlva, ha nem gondolom meg magam akkor megcsináltatom :)

[link]

amúgy ilyenre gondoltam csak hát nem tudom hogy ez félkör-e vagy rendes... nem nagyon értek ehhez

2011. jan. 5. 16:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!