Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A Trojaekszer.hu mennyire...

A Trojaekszer.hu mennyire megbízható pl. Pandora ékszerek rendelése esetén?

Figyelt kérdés

2021. aug. 29. 22:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Már a neve is gyanús...
2021. aug. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Én egyszer szerettem volna rendelni, de a 2-3 napos kiszállítási idő helyett közel egy hónap múlva szállították volna ki. Lemondtam a rendelésem, és visszaküldtem, már megrendeltem máshonnan.
2021. aug. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Lepsis Norbert válasza:
68%
Sziasztok, asszonykának rendeltem a múlt hónapban, ár /érték arányban nagyon jók bár a szállítás egy kicsit lassú volt én legközelebb is öket választom.
2021. szept. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%

Hamisítványokat árul. Korábban Lux Ékszer néven volt webshopja, de már annyi embert átvert, hogy átnevezte trojaekszer.hu-ra. Most elvileg tiszta lappal indul.

Nézd meg az "Elérhetőségek" menüpontot. Hamis (nem létező) adószám van megadva valami angol nevű, című céghez. Mellesleg 3 havonta cseréli az elérhetőség menüpontban, hogy hogy hívják az anyacéget, és mi a címe.

2021. okt. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Lepsis Norbert válasza:
Hát amit én vásároltam biztosan nem hamis, és engem senki nem vert át !
2021. okt. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Nattika77 válasza:
96%
A Trojaekszer.hu-ról senki, de senki ne vásároljon !!! Csaló, szemét senkiháziak. Lux ékszerként hírdettek régebben ezen a címen:Budapest, Szilvafa u. 16, 1214. Pandora helyett egy gagyi Aliexperess-es vacakot küldtek. Visszaküldtem, azóta sem kaptam vissza az árát. Telefont nem veszik fel, e-mailre nem reagálnak. Fogyasztóvédelem nem tesz semmit, mivel nem európában van a hamis cégük bejegyezve. A rendőrség csak akkor foglalkozna az üggyel, ha összeállnak a károsultak. Engem sem vert át eddig senki, gyakorlott vásárló vagyok, ezekenek most bedőltem sajnos :(, de minden lehetséges fórumon közzéteszem a hírüket, hogy minél kevesebb embert tudjanak megkárosítani!
2021. nov. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Én sem ajánlom senkinek sem. Miután megrendeltem, felhívtak, hogy kb 2 hét lesz a szállítási idő. Mondtam, hogy rendben van. Aztán véletlenül rátaláltam erre a fórumra és lemondtam a rendelésemet. Kaptam egy számonkérő levelet első körben. :) Aztán tiltó listára került az IP címem is :) Gondolom más is vásárolt már egyéb terméket más webáruházakból és senki sem hisztizett be, ha végül mégsem kérted, vagy visszaküldted .... van elállási jogod. Ez a viselkedés mindent elmond róluk.
2021. nov. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Hasonló buliban vagyunk mi is.NEm kis összeget hagytunk ott, azt mondták küldjük vissza a terméket, Megtörtént elismerték átvették 1 hét küldik a pénzt bankszámlára, 1 hónapja hívogatjuk Őket, néha felveszik akkor megígérik, hogy utalják (Ma vagy holnap) persze semmi utalás emailre nem reagálnak....Szóval se termék se utalás ajánlom mindenkinek a fogyasztó védelmet valamit a békéltető testületet bár ugye Angol cím van megadva azt is meg kell adni meg a magyart is a magyarhoz itt egy kis segítség 1214 Bp Szilvafa u 16.Nem kis pénzel tartoznak:)
2021. nov. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy érdemes lenne, ha írnátok a Pandorának, hogy visszaélnek a márkanevükkel. Valószínűleg egy ekkora cég nagyobb erőkkel tud fellépni, mint egy átlagos vásárló, és külön kérik is, hogy értesítsék őket.

[link]

2021. nov. 28. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Már megtörtént. ;)
2021. nov. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!