Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Illik a tetoválás egy 2...

Illik a tetoválás egy 2 gyerekes anyának?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok,a nagyobbik lányom 4 éves,a kicsi most 8 hónapos!Szeretnék a vádlimtól a bokámig egy virágos tetoválást,de a párom szerint nem illik egy 2 gyerekes anyának!Szerintetek? Járjak most már otthonkában mert van 2 gyerekem??25 éves vagyok könyörgöm...nem 50
2010. aug. 30. 09:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Az anyaság nem függ össze a tetoválással. Fiatal vagy még, hát miért ne csináltathatnál?
2010. szept. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
illik
2010. szept. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán csináltasd meg..:) Véleményem szerint se függ össze a tetoválás,és az anyaság..Meg virág,virágok az aranyos is..:)

Sztem amúgy kortól se függ a tetoválás..:D Anyám 40 éves,és szeretne tetoválást.:D (Nem ilyen óriásit,csak egy picit. :) ) És sztem ez se gáz,hogy 40 éves..:P Bocsi,ez nem igazán kapcsolódott ide,de leakartam írni..xD


L.15

2010. szept. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, nyugodtan csináltasd meg, ne az anyósodnak akarj megfelelni, nem ő hordaná, hanem Te.

Nekem is van egy kislányom, akinek a nevét a felkaromra tetováltattam, de én szeretnék még mást is magamra.

Ahogy írtad, 25 éves vagy, nem 50, miért ne...

22L

2010. szept. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!