Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Illik a tetoválás egy 2...

Illik a tetoválás egy 2 gyerekes anyának?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok,a nagyobbik lányom 4 éves,a kicsi most 8 hónapos!Szeretnék a vádlimtól a bokámig egy virágos tetoválást,de a párom szerint nem illik egy 2 gyerekes anyának!Szerintetek? Járjak most már otthonkában mert van 2 gyerekem??25 éves vagyok könyörgöm...nem 50
2010. aug. 30. 09:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell összekötni egy tetoválást az anyasággal. Szerintem meg csináltathatod.. Még megérteném ha egy sátány fejet szeretnél, de egy virágos szerintem nyugodtan mehet!!
2010. aug. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
ez az én véleményem, de szerintem nem illik. ettől függetlenül, ha tetszik csináltasd meg, mert az fontosabb, hogy magadnak tetszél.
2010. aug. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Ugyan, miért ne illene?Olyan fiatal vagy még! Ha neked tetszik akkor csináltass nyugodtan, végül is a Te tested azt csinálsz vele amit akarsz. Hidd el lesz olyan ember a környezetedben aki majd szúrós pillantásokat vet rád emiatt, de ugyanannyi ember lesz aki azt mondja "Szuper tetkó, milyen bátor vagy, hogy ezt bevállaltad!". Csak a pozitív megnyilvánulásokkal foglalkozz, a negatív kritikákat pedig meg se halld.:)
2010. aug. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Akkor talán a párod is megengedi ha a tetkóban valahol ott van a gyerekeid és a párod neve :)
2010. aug. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Szerintem igazából attól fél,hogy az anyja mit fog szólni hozzá...anyósom...
2010. aug. 30. 10:40
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne akrakj már az anyósnak megfelelni. Magaddal vagy összezárva egy életen át. Inkább érezd te jól magad a bőrödben, minthogy lemondj dolgokról azért hogy másnak imponálj...

Ha emiatt össszevesztek, akkor máson is összevesznétek. Ha ilyen kötözködős típus, jobb tőle tisztességes távolságot tartani. Meg nem is kell róla tudnia.

2010. aug. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ebben teljesen igazad van,és tudom,de sajnos ő nem!Amúgy meg én lesz.rom hogy anyós mit gondol,soha sem érdekelt,mert ez az én életem és a fia a párom nem ő!!!
2010. aug. 31. 07:00
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Csak éppen a párod nevét fel ne tetováltasd!!! Maradj ügyesen valami virágocskánál...

-első-

2010. aug. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

A VIRÁGOKBAN TUTI BIZTOS VAGYOK :)

NEM TETOVÁLTATNÉK SENKI NEVÉT MAGAMRA,AMI SZÓBA JÖHETNE A KÉT LÁNYOM ÉS CSAKIS PORTRÉ :)

2010. aug. 31. 08:39
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi köze nincs ahhoz, hogy anya vagy-e. Annyira idegesítő, hogy ha egy nőnek gyereke lesz, mindenféle ódivatú elvárásnak kell megfelelnie. Hülyeség. 25 éves vagy, nagyon fiatal, szerintem nyugodtan csináltass. :)
2010. szept. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!