Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Valami jó módszer, hogy a...

Valami jó módszer, hogy a szempilláim szép hosszúak legyenek?

Figyelt kérdés

Kicsit hülyén tettem fel a kérdést :) Lényeg, hogy halottam, hogy ricinus ( bocsánat ha nem jól írtam ) olajjal kell kenegetni a szempillát és nagyobb lesz. Nos nem mondom, hogy rövidek lennének a szempilláim, de szerintetek ha kenegetném vele hosszabb lenne, vagy végül is ez is a génjeinkben van, hogy kinek mekkora és azon nem lehet változtatni?:)

A másik pedig az lenne, hogy tudnátok ajánlani olyan szempillaspirált ami azért nem kerül 5000 ft-ba mégis nektek nagyon bevált?:) Műszempillát nem szeretnék semmiképpen sem.

Köszönöm szépen a válaszaitokat ^^


2010. aug. 28. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:

szia, én 2 naponta esténként lefekvés előtt fültisztító pálcikával bekenem a szempillámat ricinussal egészen a tövétől és 2-3 hét alatt látványos volt a változás. Hosszabb lett és erősebb is, én sem hittem benne, amíg nem próbáltam ki. Szerintem ez a legtermészetesebb és legolcsóbb szépítkezőszer. A lényeg, hogy egészen a tövétől kend szépen a végéig, mintha kifestenéd és alul is. Engem egyáltalán nem zavar, nem is könnyezik tőle a szemem, vigyázni kell, hogy ne kend bele és akkor nem gáz, mert nagyon sűrű ez az olaj.

Szempillaspirállal én is sokszor megjártam már, amit tudok neked ajánlani, az Budapesten egy nagyon jó bolt iszonyat kedves és segítőkész eladókkal, akik értik a dolgukat.

[link] Itt kapsz már 1500-ért is nagyon jó minőségű spirált ami vetekszik a DM-es 3500-ös kategóriával. Igazi kis kincs ez a bolt, amúgy sok színésznő, énekesnő is jár ide, mert marha jó tartós smink cuccaik is vannak.

2010. aug. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
juuj nagyon szépen köszönöööm ^^
2010. aug. 28. 22:16
 3/4 anonim ***** válasza:
a ricinus tényleg csodákra képes, hajjal, szempillával, szemöldökkel, amúgy én 1900ért használok Maybelline-t és nagyon meg vagyok elégedve vele, igen szépek lesznek tőle a pilláim és sokáig kitart, a lila csomagolásúra gondolok (ami műszempillákat ígér) ;)
2010. aug. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
avonból a supershock szempillaspirál nagyon jó, 1600 körül van
2010. aug. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!