Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van valami módszer amitől nem...

Van valami módszer amitől nem lesz pattanásos a bőröm hanem szép tiszta?

Figyelt kérdés
2011. máj. 28. 13:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nagyon pattanásos vagy, szerintem menj el bőrgyógyászhoz. Én nagyon durván az voltam, semmi arctisztító nem segített. 2 hónapja elmentem bőrgyógyászhoz, felírt egy gyógyszert és 2 krémet. Azóta rengeteget javult az arcom, sokkal szebb. :) De hallottam, hogy a szappanos víz is segít, de nagyon kiszárítja a bőrt.
2011. máj. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én is pattanásos vagyok, nekem az Aknesol és az Akneroxid segített csak eddig.

Első: meg tudnád írni, mi a neve a gyógyszernek és a krémeknek? Lehet, hogy elmegyek én is bőrgyógyászhoz.

2011. máj. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Először tenutan gyógyszert kaptam, a krém nevét már nem tudom, igazából mindig másfajtát ír fel, mert megszokja a bőr. :)
2011. máj. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Értem, köszi :)
2011. máj. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nincs mit és bocsi az offért.
2011. máj. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ilcsi féle fekete szappan. Reggel és este kell vele bekenni az arcot és rajta hagyni 5 percig aztán lemosni. Én is nagyon pattanásos voltam, de ez a fekete szappan segített.
2011. máj. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

egyél naponta egy kis darab (körömnyi) élesztőt.

a B-vitaminok miatt állítólag tisztitja a bőrt, erősíti a hajat és a körmöket.

2011. jún. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
A kozmetikai készítmények csak a felületen ható, átmeneti megoldást nyújtanak miközben sokszor károsítják a bőr természetes élettani funkcióit. A módszer ami nagyban segít az aktív gyógynövény hatóanyagai amelyek meggátolják a kóros anyagcsere-termékek hatását , tehát a probléma kiinduló okát szünteti meg melynek az arcbőr elváltozásai csak következményei.Kipróbáltam és pozitív eredmény volt.A termékről többet is tudnék mesélni ha komoly megoldást keresel.
2011. jún. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Igen van . A kiegyensulyózott szexuális élet hidd el beválik!!!
2011. jún. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerintem próbáld ki a bazsalikomos arclemosót!!hatásos!
2011. jún. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!