Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A gimnazista/középiskolás...

A gimnazista/középiskolás lányok vajon miért járnak egyre kisebb táskákkal iskolába?

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 14:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
72%
Én minden órán odafigyelek, meg tanulok, de attól függetlenül én sem szeretem cipelni a nagy táskát, ha tehetem próbálok kisebb táskával menni.
2010. aug. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a suliban levő szekrényekben hagyják a tankönyveket, füzeteket. Az én lányom a szünetekben meg szokta írni az írásbeli házifeladatot, és csak azt hozza haza, amiből elméletet kell tanulni. És a tankönyvek is egyre kisebbek, ahogy telnek az évek, évfolyamok.

Az általános iskolásokat sajnálom, az A/4 méretű, keményfedeles könyvek, és a zárható sulis szekrények hiánya miatt. Volt 8-9 kilós is az iskolatáska, most meg tolltartó, egy pár puhakötésű tankönyv, az is kis méretű, tízórai, 0,5 l ásványvíz, és kész.

2010. aug. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig csak azt viszem haza amiből tanulni kell másnapra és nekem sincs kedvem a buszmegállóból haza meg a suliba fölöslegesen cipelni a könyveket így otthagyom a suliban és NEM sminkelek az iskolában, nem is hordok magammal smink cuccot viszont szendvicset meg innivalót viszek mindig és mégis legtöbbször elférek, viszont néha van olyan hogy a rendes hátizsákot kell vinnem mert annyi könyv van.

19/L

2010. aug. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

bocsi, de ti milyen sulikba jártok, hogy van szekrényetek?:O

nekünk minden cuccot vinni kellett anno

2010. aug. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Bocs az OFF-ért. Kilóméter - kilométer. Utánanéztem. Mindkét formája használatban van. Ebbe ne köss bele, csak azért, mert a válaszoló un. elit suliba jár.
2010. aug. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

én 11.-12.ben tankönyveket sose hordtam.ha egy tanár rigolyás volt h neki kell a könyv órára,akkor kivettem addig a könyvtárból. egy füzetbe írtam mindent,kivéve a matekot.

így a kézitáskámban mindig csak egy A4es füzet volt,tolltartó amiben a sminkes cuccaim is benne voltak kaja meg víz. bőven elég volt :D


19L

2010. aug. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%

kilométer helyeirása:


[link]


A "k" betűnél keresd a választ.

2010. aug. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
56%
Szintén bent hagyom a padba vagy a szekrénybe.. :D
2010. aug. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
71%

Ehh, bezzeg nekem 12-ben is majd leszakadt a hátam meg a vállam. :S

Gondolom néhány suliban normálisabb volt a rendszer és kitalálták, hogy nem kell atlaszokat felesleges tankönyveket cipeltetni.

Nekünk anno sajnos mindig feladták a leckéket a könyvekből és kénytelenek voltunk hazavinni. De azzal tényleg nem értek egyet, hogy a 15-16 évesek retiküllel járjanak suliba.

21/L

2010. aug. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
56%
Előző sulimban voltak szekrények, de a mostaniban bezzeg nem... :S Úgyhogy nem tehetem meg, hogy kis táskával járjak, de azért bőröndöt se viszek. Ha aznap 20 kiló cuccot kéne vinnem, inkább otthon hagyom azokat, amik nem annyira fontosak... Néha van ilyen.
2010. aug. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!