Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A gimnazista/középiskolás...

A gimnazista/középiskolás lányok vajon miért járnak egyre kisebb táskákkal iskolába?

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 14:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
72%
mert nem visznek könyveket, a sminkes cuccok meg kis helyen is elférnek
2010. aug. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
25%
Mert a kis hordozható számítógépekbe jegyzetelnek és azok egyre kisebb helyen is elférnek.
2010. aug. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom pontosan milyen méretre gondolsz, de én is csak néha viszek oldaltáskát, mert alig van könyvem, füzetem, sokat ott hagyok a suliban, meg amúgy is utolsó két évben kevesebb a könyv, tehát megengedetem, hogy egy rendes válltáskát vigyek, azért nem olyan kicsit, amúgy is azokat szeretem, amiben "elvesznek" a cuccaim :D
2010. aug. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Igaz.. Ha ott lehet hagyni a könyveket, akkor miért cipelje őket.. Így már csak a füzet marad.. de van aki mindent egy füzetbe ír, vagy lapokra és otthon átmásolja, de van olyan is aki csak a barátnők és a srácok miatt megy be sulikba a kilós sminkekkel.
2010. aug. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
79%
mert ez a divat:D
2010. aug. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Én az utolsó években ami könyvet,füzetet tudtam ott hagytam a suliban,volt amit egy füzetbe irtam.Plusz gondolom nem visznek kaját mert már nem divat enni:-)
2010. aug. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
nem mintha a szendvics túl sok helyet foglalna :) amúgy a büfé meg általában van, teht biztos van, aki ott vesz
2010. aug. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
87%

nem értem miért állnak hozzá sokan ilyen negatívan. meg honnan veszitek, hogy csak a sminkeknek kell a táska?? az osztályomban 19 lány van, ebből egy sem sminkel suliban. akik ki akarják magukat sminkelni azok otthon teszik...oké, ez egy elit gimi, szal leeht, hogy egy szakmunkásban teljesen oké lenne.

amúgy én is kis táskával járok, mert az osztály vége tele van szekrényekkel. szal majd biztos atlaszokat meg otthon teljesen szükségtelen cuccokat cipelek buszon meg sétálok vele kb egy kilómétert a buszmegállótól. hát nagyon nem...

összegezve: azért van kis táskánk mert nem kell nagyobb!!!


17/L

2010. aug. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
35%

15:09-as

Ne haragudj, lehet hogy te elit gimibe jársz de attól még hülye vagy mint a segg...

Amikor irtad hogy milyen borzalmas mennyiségű utat kell megtenned (1 kilométer, vagy ahogy te irod kilÓméter) akkor komolyan szakadtam..:D:D

Még ha azt irtad volna hogy 10 km-t kell megtenned, rábólintottam volna, hogy ok..

2010. aug. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
3%
15:08asnak ment az előző:D
2010. aug. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!