Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A szempillaspirálom kifogyott...

A szempillaspirálom kifogyott tubusába fekete temperát töltöttem. Kipróbáltam, és teljesen olyan, mint a szempillaspirál. De ugye nem káros?

Figyelt kérdés

/végszükség esetén folyamodtam ehhez a módszerhez, sürgős volt.../

2 kérdés:

1.) Lehet ettől valami baja a szememnek ?

2.) Nagyon roncsolja a szempillákat ?


2010. aug. 21. 19:35
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
67%
Pl.: Begyulladhat tőle a szemed, meg kitudja még milyen problémákat okozhat.. Nem tudom neked konkrétan megmondani, hogy mi baja lehet még a szemednek a temperától, mivel nem vagyok szemészorvos. De többet ne csinálj ilyet, mert az biztos, hogy nagyon káros. A szemünk az egyik legérzékenyebb szervünk/érzékszervünk. Egyébként hány éves vagy, ha megkérdezhetem?
2010. aug. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
70%

úristen. mi bajod lehet tőle? az biztos hogy kihullana tőle az összes szempillád!!

szemed begyulladhat, allergiás reakciót válthat ki. ne csináld többet.

2010. aug. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
elszáritja a szempillád. és kihullik utánna rakosgathatod a műszempillát h ne nézzél ki hülyén.:D
2010. aug. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Nem te vagy az a "sminkes", aki színesceruzával húzta ki a szemét? Ismerős a sztori...
2010. aug. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim válasza:

jah hat en is arra gondoltam hogy te vagy a hires "sminkes"

igazi feltalalo vagy hallod-e?

alapozonak meg nem talaltal ki valamit?

:P

2010. aug. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
27%

porpúder=liszt

szájfény=méz

2010. aug. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
7%
te beteg vagy kérdező. nincs pénzed spirálra inkább netegyél semmit.
2010. aug. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
mondom végszükség esetén !!! am 15 vok, és nem, NEM én vagyok az a sminkes xd
2010. aug. 22. 12:35
 19/31 anonim ***** válasza:
23%
Végszükség????????????nincs 300 Ft-od egy új spirálra?mert még az is jobb, mint a tempera...akár meg is vakulhatsz tőle...Az ilyeneket, mint Te állatkertben e mutogatni...
2010. aug. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
81%
Végszükség?? Úgy teszel, mintha belehaltál volna ha nem fested ki a szempilládat. :P Vagy szempillaspirál nélkül már nem lehet kimenni a lakásból? Nem értem. Inkább temperát nyomsz a szempillaspirálba, csak hogy ki legyél festve, de az nem számít, hogy meg is vakulhattál volna?! Ennyire hülyének lenni hallod, igaza van az előző hozzászólónak, hogy állatkertbe kéne mutogatni, arra esetleg jó lennél.
2010. aug. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!