Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Honnan tudhatom meg hogy...

Honnan tudhatom meg hogy fogyóban van-e a szempillaspirálom? Ősszel vettem, minden nap használom.

Figyelt kérdés
Sztem még ugyanúgy fog mint az elején, de most láttam akcióban egy másikat,ami alapból többe kerülne,nem tudom, egyem-e meg.
2011. máj. 1. 13:58
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Hát én 2 hetente veszem a szempilla spirálokat de abbol leeht észre venni ha elkezd csomósodni vagy darabosodni.
2011. máj. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

2 hetente?Olyan hamar elhasználod?

az enyém se nem csomósodik se nem darabosodik még:)

2011. máj. 1. 14:04
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az első biztosan rossz minőségűt használ. Én nyár végén vettem az enyémet (Maybelline) és még mindig tart! Nem csomós, semmi baja nincs. Szerintem akkor van fogyóban, ha már nem igazán fog.:)
2011. máj. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha most olcsó, vegyél egyet a biztonság kedvéért. Amúgy ha már csomósodik jó trükk, hogy öntesz bele pár csepp forró vizet, ami fellazítja. Én utána még hónapokig tudom használni. :)
2011. máj. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Az enyémet ősz elején vettem, Rimmel, nagyon szeretem.Hát nem is tudom, lehet hogy már egy kicsit gyengébben fog...most a Rossmannban van olyan akció, hogy minden Rimmel

Extra Super Lash szempillaspirálhoz (1099Ft) adnak egy Rimmel körömápoló körömlakkot:)

Amúgy is megérné a spirál, így meg végképp:)

2011. máj. 1. 14:35
 6/11 anonim válasza:
71%
Első vagyok. Én egy nagyon olcsó szempillaspirált használok ami 500forintba kerül de szerintem nagyon jó és az egész osztálynak én veszem mert ők is nagyon szeretik, és azért fogy el nekem hamar mert nagyon sokat teszek rá mert kicsik a szempilláim és ha csak egy réteget viszek fel akkor nem látszik és azt nem szeretem :D De a szempillaspirállal nincs semmi bajom :P
2011. máj. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hát figyelj, ha szereted és Neked megéri, akkor semmi gond:)

Köszi hogy írtatok!:)

2011. máj. 1. 14:45
 8/11 A kérdező kommentje:
Most vettem észre hogy egy kicsit elírtam, természetesen nem megENNI, hanem megVENNI szeretném:)
2011. máj. 1. 14:46
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak 500 ft, de 2 hetre eleg az nem vmi gazdasagos...ink vennek vmi dragabbat amitol tovabb tart. Am ez a tobb reteg ennyire bejovos? En nem birnam ki, hogy tobb retegbe azt ilyen csunya vastag legyen...nem termeszetes hatasu...
2011. máj. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez az akcio meddig tart? Vagy miota/mikortol van?
2011. máj. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!