Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sminkeltek vírus idején?

Sminkeltek vírus idején?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem tudom, nekem jól esik ha reggelente teszek fel sminket és rúzst, még akkor is ha maszkot kell felvennem.


Ma gúnyosan megkaptam, hogy minek kenem fel ha úgyse látják...


Ti hogy vagytok ezzel?


2020. nov. 27. 23:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Home office-ban vagyok, nincsenek videohívásaim és nem megyek sehova úgyhogy konkrétan senki nem látja. De nekem jó kedvem lesz tőle, úgyhogy csinálok rá 20 percet reggel. Ha véletlenül mégis ki találok lépni a házból általában akkor is megcsinálom a sminkem, a különbség hogy otthonra minden további nélkül felkenek valami élénk színű rúzst, maszk alá inkább maradok valami olyannál ami vagy nem kenődik szét a fejemen vagy nem feltűnő ha kicsit elmászik a helyéről.
2020. nov. 29. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én is szoktam. Alapból vírus előtt mindenhova sminkeltem. Most is szoktam, ha online órám van, vagy ha megyek boltba, stb. Bár nem látszik, de maszk alá én is teszek rúzst; nem mások miatt, hanem mert én így érzem jól magamat.
2020. dec. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!