Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sminkeltek vírus idején?

Sminkeltek vírus idején?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem tudom, nekem jól esik ha reggelente teszek fel sminket és rúzst, még akkor is ha maszkot kell felvennem.


Ma gúnyosan megkaptam, hogy minek kenem fel ha úgyse látják...


Ti hogy vagytok ezzel?


2020. nov. 27. 23:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igyekszem csak korrektort meg szempillaspirált használni mert igazából ha nem veszem le a maszkot nem sok értelme van alapozónak stb. Mert csak rosszat tesz a bőrnek. De a rúzzsal szerintem semmi baj kend fel nyugodtan ha jobban érzed magad tőle! :)
2020. nov. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Kenj a maszk külső felére is és akkor nem szólhatnak majd be, hogy úgyse látja senki.
2020. nov. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%
Rúzson kívül mindent használok. De a rúzs nagyon hiányzik, mindig volt rajtam, és van vagy 100.
2020. nov. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%
Nem, maszk elött se sminkeltem nagyon (havi 1-2x talán).
2020. nov. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Én előtte is csak korrektort, spirált és néha rúzst használtam. A vírus óta egyáltalán nem sminkelek csak alkalmakra, de szebb is a bőröm emiatt, nem hiányzik szerencsére.
2020. nov. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%

Igen. Egyszerűen így érzem jól magam, szeretek sminkelni, nekem ez egy hobbi. Rúzst is használok, csak nyilván a maszk miatt inkább a folyékony, matt, extra tartósak felé nyúlok inkább, mint a krémes, hagyományosak után.

Másrészt nekem pl. munkahelyen nem kell maszkot hordani, tehát van értelme is sminkelni, ugyanis a maszk reggel van rajtam egy negyed órát, illetve este egy negyed órát, amíg konkrétan az utcán/tömegközlekedésen vagyok, azon kívül igenis látszik, hogy igyekeztem emberi külsőt varázsolni magamnak reggel. :D

2020. nov. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Metionin ***** válasza:
43%
Igen, ugyanúgy mint előtte. Ha van kedvem kenem, ha nincs akkor nem. Nálunk utcán nem kell maszk, csak zárt helyeken meg járművön, piacon, munkahelyen is csak a folyosón kellett. Most szemműtét miatt egy ideig nem sminkelek egyáltalán de amúgy ha kedvem van hozzá, home officeban is szoktam,ilyenkor általában kísérletezek olyan dolgokkal amikkel máskor megszívnám ha elrontom vagy nem úgy sikerül ahogy vártam.
2020. nov. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%

Persze, ugyanúgy, szinte minden nap, de amikor nincs kedvem ezzel bajlódni, akkor értelemszerűen nem sminkelek. Ezt nem a vírus jelenléte határozza meg.

Ha elkapnám, nem tudom, mi történne. Akkor szerintem egy ideig nem nyúlkálnék a sminkeimhez, pláne ahhoz, amit kézzel viszek fel.

Az apró szemcsés és krémes dolgokban is megtelepedhetnek baktériumok és vírusok, ezzel pedig nem akarok nekik táptalajt adni. Mindegy, téma lezárva.

Online órákra is szeretem jó dominánsra festeni a szemem és a számat, mert a képernyőn, az íróasztalom lámpájának a megvilágításában is sokkal jobban látszik az arcom. Jobban látszik, ahogy figyelek, illetve ha akarok valamit.

2020. nov. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%

Amiota karantén volt kb honapokig nem sminkeltem ez miatt mert feleslegesnek tartottam, majd már nem birtam hiányzott a smink és karantén ideje alatt ugy vagyok vele itthon gyakorlok gyakorlok,kiserletezgetek hátha később előny lesz és profibb sminkeket tudok majd késziteni.

Ha kimegyek vásárolni akkor nem sminkelek mert a maszk alatt a meleg lehenyeletem így is kipatogok, fényvédő krémet kenek fel magába meg ajakápolot és semmi sminket mert ugyse latszik meg ugyis lehozza feleslegesnek tartom, de ha te szeretnéd meg jol esik csináld úgy.

2020. nov. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%
Most is szoktam magam, amikor kedvem van hozzá (szóval majdnem minden nap :D). Magam miatt sminkelek, mert leköt, élvezem csinálni, nekem ez a kikapcsolódás. Utcára most annyira nem praktikus, mert (szerintem) a leheletemtől folyik a szempillaspirálom.
2020. nov. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!