Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyszáju nők elárulnátok?

Nagyszáju nők elárulnátok?

Figyelt kérdés
Elárulnátok hogy milyen ajaknövelőt használtok ami hatásos??
2020. okt. 23. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

Hyaluronsavas ajakfeltöltés. Más 'ajaknövelő' nincs, max még a szilikon, de az ocsmány.

Vagy esetleg rúzzsal és ceruzával lehet picit csalni.

2020. okt. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a catrice-nek van egy ajakdúsító ajakápolója, nekem az kicsit segített hogy nagyobbnak látszon.

ez:

[link]

2020. okt. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Genetikailag ilyen xD
2020. okt. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően genetika, de akkor érvényesül leginkább, ha megfelelően hidratálom. Carmexet használok, szépen kisimítja a ráncokat, eltávolítja az elhalt bőrt, így még teltebbnek tűnik.

Folyékony matt rúzs mániás vagyok, de csak olyan termékeket használok, amik nem szárítanak, nem szívják ki belőle az életet.

2020. okt. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Livsane ajakaloval vastagon be kenem este és reggelre szép telt lesz, illetve megfelelő folyadék bevitel, fogkefevel át dőrzsölöd picit, trend it up ajakduzzaszto szajfenye is szepen dusit picit, catrice szajfenyek, sötét ruzsok es kontur cerkaval picit teltebre huzom es vele meg egyezo ruzsal toltom ki.
2020. nov. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
az én ajkaim a sok káromoodástól lettek nagyok
2020. nov. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!