Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyi sminket használtok...

Mennyi sminket használtok suliba? (17-18 évesek)

Figyelt kérdés
Milyen szineket,mennyit,vagy egyáltalán sminkelitek magatokat.Én most leszek 18,de még sminkelni se tudok rendesen.Nekem suliba ennyi:spirál,fekete szemcerka,labello.Ti hogy álltok ezzel?
2010. júl. 27. 00:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Szemcerka,Szájfény,Szempillaspirál,Korrektor,Púder.
2010. júl. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
én se 17-18 vagyok , most leszek 16. én nemrég még nagyon festettem magam , alapozó ( 2 féle is ) szemhéjpúder, szemcerka (fekete ), spirál , szájfény , de mostmár csak szempillaspirált használok, meg néha tust, de csak keveset.
2010. júl. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
50%

Remélem tudjátok, hogy rettenetes hibát követtek el fiatalon.

A púder, korrektor és kedves társai 16-18 évesen a bőrt nagyon megviselik. Sokkal gyorsabban öregszik a bőr, erre majd akkor jösztök rá, amikor 20 évesen 30-nak vagy 25 évesen 35-nek néztek ki. A szolárium mindezt fokozza, a ráncok hamar előjönnek és maradnak is végleg.


Ne csináljatok a divat miatt butaságot, ami ráadásul 1 életre szól.


Ha nagyon akarjátok, max: Labello, hiszen ápol is, pici szempilla spirál és kész.


Nem a sminktől szép valaki. Az az igazán szép nő, aki lehelletnyi smink nélkül is gyönyörű bőrrel és csodálatos pillantással, szemmel rendelkezik. Továbbá csinos, rememkül öltözik, finom illata van és kész. Ez a titok.


1 bőrgyógyász

2010. júl. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mikor hiszem el, hogy te bőrgyógyász vagy. "jösztök" mi? "szempilla spirál". ..."és kész". Egy bőrgyógyász van annyira művelt és okos ( legalábbis kellene lennie), hogy tudja, hogy JÖTTÖK, SZEMPILLASPIRÁL, és nem hinném , hogy használná ezt a kifejezést, hogy ÉS KÉSZ. Ráadásul nem hiszem, hogy ajánlaná a Labello-t, mivel az csak elfedi a bőrhibát, és függővé válhat az ember tőle....
2010. júl. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Én reggel felkelek...Nivea az arcomra (arckrém), szempillaspirál.ennyi, nem sminkelem magam. 17L
2010. júl. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
az is nagyon okos lehet, aki lepontozott.. ha nekem nem roncsolja, akkor nem roncsoja. akkor se fogja ha lepontozol, bunkó.
2010. júl. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
_fekete szemceruza,JÓFÉLE alapozó,szempillaspirál..ha több időm van sminkelni, akkor plusz még púder,pirositó,szemhéjfesték, DE csak mértékkel,..nyáron nem járok szoliba, amúgy is csak 1-2hetente 4 percre, és nyáron csak néha max szemcerka(néha), rendes sminket csak bulikba:)
2010. júl. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
_amugy most nemrég kipróbáltam a műszempillát, nagyon szép, nem is lehet észrevenni, hogy mű:) és az igazi is szebb lett alatta.:) 17L
2010. júl. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Mikor milyen kedvem van reggel.Vagy csak sima szempillaspirál.De van h felülről fekete tussal kihúzom.Ill.türkizkék szemhéjpúder és arra a tus.Csak néha púderzek.

18L

2010. júl. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Alapozo vagy powder, szempillaspiral, szemceruza, szajfeny, szemhejpowder

17L

2010. dec. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!