Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyi sminket használtok...

Mennyi sminket használtok suliba? (17-18 évesek)

Figyelt kérdés
Milyen szineket,mennyit,vagy egyáltalán sminkelitek magatokat.Én most leszek 18,de még sminkelni se tudok rendesen.Nekem suliba ennyi:spirál,fekete szemcerka,labello.Ti hogy álltok ezzel?
2010. júl. 27. 00:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
70%
tudom, hogy nemvagyok a korhatáron belül. Dee.. én régen agyon sminkeltem magam későb mérsékeltem.. mostmár semennyire :D. Ha kisminkelem magam akkor barna szemcerka és ennyi. Nem roncsolom tovább a bőrömet meg a szempillámat. ( 16/l)
2010. júl. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%
én szempillaspirált csak. az elég nekem, és nem roncsolja a pillákat amúgy
2010. júl. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
43%
dehogynem.. egésznap egy réteg festék van rajta. én is mindíg festettem és egyre kiseb lett a szempilám.. és mondtam magamnak hogy elég nem fogom, azthogy idösebb koromra semmi szempillám ne legyen. egyre csak elvékonyodik. de leginkább a vízálló roncsolja. Még a kozmetikusok is mondják.
2010. júl. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
Hát, vicces látvány, amikor alkalmi sminkben mennek a lánykák a suliba. A tanárok sem bírják az ilyesmit, szóval maradj az eddig használtaknál. Labello helyett használj valami jó szájfényt, az tartósabb, vagy Carmex-et, ami sokkal jobb szájápoló.
2010. júl. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%
hát akkor mint minden, ez is mindenkinél másképp van, mert én már évek óta festem, és semmi baja :)
2010. júl. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Mikor,hogy..van mikor megcsinálom a szemeimet szépen,de feltűnőre,mert azt gáznak tartom suliba..halvány színek,szemek kihangsúlyozza..alapozót nem szoktam használni..szemcerka,spirál,szájfény.

18/L

2010. júl. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.Irhatnak korhatáron kivüli csajok is nyugodtan.:)
2010. júl. 27. 00:58
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Én anno (középsuliban) nem nagyon sminkeltem magam, néha szempillaspirál és ennyi. (meg ajakápoló, de azt muszáj volt) Most sem viszem túlzásba, szempillaspirál, meg pirosító. (meg ajakápoló)

20/l

2010. júl. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Szemceruza+átlátszó szájfény. Néha használtam spirált.
2010. júl. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Alapozó, korrektor, púder, fehér szemceruza, szempillaspirál, szájfény/nem feltűnő rúzs, néha szemhéjpúder.
2010. júl. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!