Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen natúr sminket használtok?

Milyen natúr sminket használtok?

Figyelt kérdés

Eddig amit láttam,mindenkinek más volt.

Nekem pl. az hogy alapozó,púder,szempillaspirál csak felülre,a mozgó szemhéjra barna szemhéjfesték és egy nude szájfény/barnás rúzs.

Kiváncsi vagyok nektek milyen,hátha tudtok jó tippeket is adni :)


2011. szept. 1. 03:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam, hogy bekrémezem az arcom, majd felteszem néhány perc elteltével az alapozót, rá a púder. A szemhéjamat kihúzom cicásan a szemzugtól kezdődően, majd egy szempillaspirált felteszek. Egy kis bronzosító megy az arccsonttól a fülig és kész. Nem használok szájfényt és rúzst.


19/L

2011. szept. 1. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mindenképp tegyél arckrémet a púder alá, én még a folyékon alapozó alá is teszek és az alapozóra teszem a púdert. Esetleg még vékonyan kihúzom a szemem fekete tussal. 16/F
2011. szept. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Másodiknak: 16/F???? :D

2011. szept. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Korrektor, szempillaspirál, világos rózsazín vagy nude száfény/rúzs. :)
2011. szept. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
*világos rózsaszín vagy nude szájfény/rúzs
2011. szept. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én nem használok alapozót!Szememen barna szemceka, bőrszínű szemhéjpúder,plusz szempillaspirál, száj: rózsaszín Labello
2011. szept. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Alapozót nem használok, csak alkalmakkor(de akkor a smink is erősebb) korrektor a pattikra, meg elég karikás a szemem úgyhoy szem alá. Szempillaspirál. Szájra nem használok semmit.
2011. szept. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szempillaspirál, szemöldökceruza, korrektor, ajakbalzsam.
2011. szept. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Utolsó voltam, 22/N
2011. szept. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
szempillaspirál, szemceruza, szájfény:)
2011. szept. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!