Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Ti mivel hangsúlyozzát...

Lányok! Ti mivel hangsúlyozzátok a szemöldökötöket sminkeléskor?

Figyelt kérdés
2010. júl. 25. 18:12
 1/9 anonim ***** válasza:
átfestem szemcerkával :D
2010. júl. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
..szemöldökceruzával, ami egy árnyalattal sötétebb a hajnál.
2010. júl. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én semmivel. Barna a szemöldököm, ezen nekem nem kell sötétíteni, ha ki van szedve normálisan, akkor ez épp elég hangsúlyos.
2010. júl. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A szemöldököm alá kicsit fehér szemhéjpúdert rakok így nagyobbnak is látszik a szemöldök és a szem között a hely és a szemöldököm is szebb lesz.
2010. júl. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nincs szemöldököm.

régen piros szemcerkával csináltam.

2010. júl. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
meghagyom mindig a szempillaspirált ami már kifogyott és azzal. és szépen fésült is lesz tőle a szemöldököd.
2010. júl. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
világos barna szemceruzával
2010. júl. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :))
2010. júl. 26. 16:23
 9/9 anonim ***** válasza:
Mahagóni vörös hajam van, ezért nem nagyon találok olyan szemöldökceruzát, ami illene a hajam színéhez és nem is néz ki furán felkenve. Úgyhogy barnás-vöröses szemfestéket használok, amit vágott végű ecsettel viszek fel a szemöldökömre.
2010. júl. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!