Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan festitek a szemöldökötö...

Hogyan festitek a szemöldökötöket?

Figyelt kérdés
fekete a hajam, barna a szemem, valami sötétbarna szemöldököt szeretnék, mert szinte szőke. ceruzával nekem túl mesterkéltnek tűnik. hogyan csináljam? szemöldökport hol tudok beszerezni?
2009. júl. 11. 00:02
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

kozmetikusnál kérd a szemöldökfestést, de ha a ceruza nem jött be akkor a por jó megoldás lehet. a douglasban van biztos, de a többi drogériában is találsz szerintem. esetleg van spirál a szemöldökre, aminek színe is van (és nem a szempillaspirálra gondoltam).

egyébként nekem az astor ceruzája jött be.. miután kész egy fültisztítóval enyhitek az eredményen ,mindjárt más ;)

2009. júl. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

pedig szemöldökceruzával a legjobb véleményem szerint.

a végén van kefe, és azzal el tudod satírozni a vonalat.

nekem legalábbis ez vált be, ettől a legtermészetesebb.

egy trükk: akárki akármit mond, akárhogy is írják az újságok, hogy a kihegyezett ceruza jó, én meg állítom, hogy az ellenkezője. legalábbis szemöldökre. ha hegyes a vége, csak éles vonalakat lehet húzni, azt még kefével is nehezen lehet tompítani, az a jó, ha már kissé gömbölyű.

2009. júl. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
és ha már gömbölyű a vége, még satírozni sem feltétlen kell.
2009. júl. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%

szia!

menj be a fodrászkellékesbe szerintem ott tuti találsz vagy kérdezd meg az eladónőt ..SZerintem magadnak is meg tudnád csinálni.ÉS szerintem sötétbarnát vegyél anyának is mindig olyat rak fel a kozmi,ha nem akarod hoyg túl sötét legyen akkor hamarabb törőld le .Először szerintem ne hagyd fel túl sokáig,kopik magától de ha túl sötétre sikeredett akkor egy kicsit komor lesz a nézésed.

2009. júl. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
utolsó vagyok! szemöldökfestékről beszéltem nem pedig ceruzáról.azt vegyél,,biztos van használati utasítás hozzá,vagy az eladónő segítségét kéred
2009. júl. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%
a fekete hajad festett? fesd be a szemöldököd is feketére.
2009. júl. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!