Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sminkes képzés? Hosszú távon...

Sminkes képzés? Hosszú távon megéri? Vissza jön a belefektetett pénz?

Figyelt kérdés

Úgy döntöttem, hogy a szépségiparban szeretnék elhelyezkedni, és minnél jobban erre gondolok annál inkább izgatott vagyok, de van bennem egy kis félsz. Ebben az országban nehéz elhelyezkedni, nem is maradok itt, 20 évesen kiszeretnék költözni egy nagyobb divatvárosba Nem Angliába..

Amiket elszeretnék/fogok végezni:

-Hobby Sminkes

-Sminkes képzés alapozó

-Sminkes képzés középfokú asszisztensi

-Sminkes képzés felsőfokú sminkes

Ez így összesen 11 hónapot vesz igénybe 1.000.000 Ft.. A diákmunkás pénzemet félre rakom, nem költöm el, így lessz rá pénzem.

Aztán ha lessz rá pénzem:

-Sminkmesteri képzés make-up artist ez 420.000 Ft Ide már kicsit nehezebb bejutni..

-Sminkmester és maszkos ez 900.000 Ft Nehéz bejutni, de szerintem ha sikerül idáig eljutnom akkor ez is menni fog!

Összes idő tartalom: 11+10,5 hónap azaz majdnem 2 év.. Eddigre lennék 20 éves.


Az összes képzés esti tagozaton van egy nagyon neves iskolában. Szóval mellette dolgozni is tudok.


2010. júl. 23. 17:38
 1/4 anonim válasza:

nehéz itthon elhelyezkedni ebben a szakmában túl sok van ebből i mint a mükörmösökből és egyre rosszabbak..nekem is van smines végzetségem és nem érek vele semmit:/

ráadásul a cucc is hozzá elég huzós..

de ha tényleg jo vagy benne és kitartó bármi megtörténhet ha ezeket a sulikat megcsinálod akkor több esélyed van hogy kapj munkát,de suli után is inkább tapasztalat szerzés legyen a célod és lassan haladj tovébb,kivéve ha kapsz jó melót..amihez jókor jó helyen kell lenni:)

külföldön több esélyed van,pl amerikában:)

2010. júl. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Persze tudom, hogy Magyarország telített, de ahogy olvastam mindenki talán a középfokú assziszutensiig jut el és ennyi. Én pedig ha elkezdek valamit, akkor azt mesteri szinten akarom művelni! :)

Nem is szerettem volna itt maradni Magyarországon, Amerikába biztosan nem megyek, mert Ott rengeteg a make up artist! Én Franciaországra gondoltam, vagy más divatvárosra, de Amerikába nem megyek.. :)

2010. júl. 24. 12:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Krea, ugye? Én is oda készülök!:) Itt is külföld lesz. Szerintem végezd el. Kitartás, és minden sikerülni fog!:)
2010. júl. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
úgy van Krea. :)
2010. júl. 26. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!