Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Így kell szemöldököt...

Lányok! Így kell szemöldököt csinálni?

Figyelt kérdés
Először meg húzod az alsó és felső vonalát, majd ki színezed úgymond, aztán alapozóval át mész a felső és alsó vonalán. Úgy nem lehet megcsinalni hogy csak a természetes vonalán át mész és kész? :D
2020. jan. 30. 15:59
1 2
 11/11 Laylah ***** válasza:
100%
Nekem közepesen sűrű, viszont ilyen hülye szürkés színe van, a hajam sötétbarna (étcsokinak mondanám leginkább). Olyan színt én még sehol sem láttam, ami ilyenre jó lenne, ezért csak annyit szoktam csinálni, hogy fekete szemöldökceruzával éppen csak alásatírozok, hogy hangsúlyosabb legyen, de ne legyen feltűnő, hogy nem ez az eredeti. Körvonalat ezért nem is húzok neki és nem is színezem be úgy istenigazából. Így természetes hatása van anélkül, hogy bárki is tudná, hogy nem ez az alapszíne. A formája nagyjából jó, én magamnak szoktam szedni, sajnos hetente akár kétszer is lehetne, ha nagyon alapos akarnék lenni, de csak egyszer szoktam, a szemüveg meg az oldalfrufru ápol és eltakar. :D Máskülönben lenne vagy 1,5-2 centi vastag hernyó.
2020. febr. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!