Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Így kell szemöldököt...

Lányok! Így kell szemöldököt csinálni?

Figyelt kérdés
Először meg húzod az alsó és felső vonalát, majd ki színezed úgymond, aztán alapozóval át mész a felső és alsó vonalán. Úgy nem lehet megcsinalni hogy csak a természetes vonalán át mész és kész? :D
2020. jan. 30. 15:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

Meg lehet csinálni, úgy szép, természetes hatást kapsz

Amit felvázoltál, úgy is lehet, de az szerintem hétköznapokra túlkomplikált :D

2020. jan. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1 Meg reggel nem is lenne annyi időm hogy meg csináljam így :D
2020. jan. 30. 16:07
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Én pl csak egy sima színezett szemöldökspirallal megyek át rajta. Bárhogy meg lehet csinálni, az a lenyeg, hogy neked tetszen.
2020. jan. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%

Az szerintem már túl instás mű szemöldök.

Én tartós szemöldök festékkel festem magamnak, így kibír kb 2 hetet.

Ha viszont nem festem, akkor simàn szemöldök porral töltöm ki.

Viszonylag dús és sötét szemöldököm van, ezért nem kell sok idő szánnom rá.

2020. jan. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igazabol nekem csak a természetesség a lényeg :D
2020. jan. 30. 17:48
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Ez nagyban függ a szemöldöködtől is. A legtermészetesebb csak sűríteni rajta picit porral vagy szemöldökceruzával, szerintem ha amúgy jó formájú, akkor körbevobalazgatnod sem kell.
2020. jan. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem tul jo a formaja:/
2020. jan. 30. 20:39
 8/11 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ez így egyáltalán nem vesz el sok időt. Én pl ceruzával megrajzolom a körvonalát, és porral kitölt a közepét, de ez megvan kb. egy perc alatt. Az alsó és felső vonalán nem alapozóval szoktak végigmenni, hanem korrektorral, de én ezt a lépést inkább kihagyom.

Így egész természetes hatást kelt a végeredmény, nem lesz “túl instás”, viszont ez a pár lépés nálam muszáj, mert nagyon ritkás a szemöldököm, és sajnos a formája se mindenhol tökéletes. :/

(Az, aki azt írta, alapból dús a szemöldöke, az szerintem ne prédikáljon arról, hogy nem kell ennyi lépés. :D)

Egyébként említették már előttem, de a színezett spirál is hasznos tud lenni.

2020. jan. 31. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
A legtermészetesebb por állagú termékkel pl. Catricenek van jó. Vegyél hozzá egy jó spirálos ecsetet (nekem ebayről van). Jól dolgozd el az ecsettel a festéket, majd fésüld meg.(Próbaltam még ceruzákat, illetve színezett/színtelen fixálót, de ezzel a legtermészetesebb.
2020. jan. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek :) Akkor majd tesztelgetem, hogy mivel és hogy jó ha meg csinalom
2020. jan. 31. 10:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!