Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan vehetem rá anyumekat...

Hogyan vehetem rá anyumekat egy koldok piercingre?

Figyelt kérdés
SZiasztok.szeretnem megkerdezni Toletek h ti hogy vennetek ra szuleiteket h megengedjek:D nem annyira szigoruk de azert nem akarom h titokban rakassam be...szal 16eves leszek es a szulinapomra szeretnem megcsinaltatni...ha nem engedik meg akkor keptelen leszek titokba mert nekem az nagyooon teccik:D szal ti hogyan kerdeznetek meg??vagy hogyan vennetek ra iket....koszonom nagyon valaszokat....
2008. nov. 17. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező:)

Én először is kipuhatolóznám, hogy reagálnak erre! Aztán ha nem haragudnának annyira akkor később megkérdezném, hogy nem e engednék meg hogy csináltassak! mondjuk sztem több százalékban nem engedik, mert még csak 16 leszel... de ha nagyon szeretnél.. próba szerencse :)

Bea_angel

2008. nov. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

énis 16 voltam amikor már volt köldök meg orr pc-m. am anyunak sokat meséltem róla, és a végén már nem is tartotta olyan szörnyű dolognak a pc-ket:D

a köldököt titokban csináltattam, utána megmutattam és teccet nekik:D:D..szal békevolt..előre is sok sikert:D

2008. dec. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem ne puhatolózz, hanem nyíltan mondd meg nekik, hogy anyu-apu, ez és ez van (vagyis nagyon szeretnél egy pierszinget), már régóta érlelődik bennem a gondolat (de csak ha tényleg így van!), és úgy érzem, érett vagyok már arra, hogy ilyet viselhessek. Közöld velük azt is, honnan szereztél tudomást erről a piercing-ügyről, mióta szeretnéd, kinek van még, mennyi pénzbe kerül pontosan, és akármilyen döntést hoznak, az a Te javadat szolgálja, ne hadakozz ellene, ha nem kedvező, lehet, hogy nem érdemled meg, vagy csak később kaphatsz, esetleg sokba kerül.
2009. aug. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jah a problema mar reg megoldodott:D azota mar van koldok meg nyelv pc-m is es most keszulok 1industrial-ra es egy septum-ra:D
2009. aug. 28. 18:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!