Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Én egy 16 éves lány vagyok,...

Én egy 16 éves lány vagyok, lehet mellnagyobbítás az én koromban? Mondjuk ha a szülő aláírja vagy valami?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 6. 13:38
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
48%

Nem olvastam vissza így lehet h már írták.


1. Fiatal vagy és növésben van a szervezeted. Az orvos is azt fogja tanácsolni hogy várd meg, míg befejeződik ez az életszakasz.


2. Ez elsősorban lelki gond, mivel nem tudod magad elfogadni, persze ettől még lehet ok a műtétre.

Ha jobban fogod érezni magad, több önbizalmad lesz, így jobb munkád, jobb pasid, sikeres és boldog leszel (mivel a belsőd kihat mindenre ami veled történik), akkor persze hogy jobb lenne egy nagyobb mell.


3. 400-800 ezer huf egy ilyen műtét, úgyhogy kezdhetsz gyűjtögetni.


4. Ha jól tudom az implantátumot 15 évenként cserélni kell, ami hátrány.


Majd úgyis mindent elmondanak ha odakerülsz hogy konzultálsz egy plasztikai sebésszel.

Amúgy, ha a krémekben nem is lehet hinni, biztos van a műtéten kívüli alternatív megoldás. Ha jól tudom van kínai mellnövelő masszázs is. Esetleg hormonkezelés is segíthet.


Nem akarsz belinkelni egy képet róla? :) Tuti visszajelzést kapnál arról hogy ezt hogy látják a kívülállók! :)

2010. ápr. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim válasza:
és esetleg a fogamzásgátlóra gondoltál? vagy már szeded, mert attól is nőhet
2010. ápr. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:
Még nem szedek fogamzásgátlót. Én ezt nem is tudtam, hogy nő tőle. Mert ha tényleg így van, akkor az jobb megoldás lenne.
2010. ápr. 13. 15:21
 34/40 anonim válasza:
de nem biztos, de egy próbát megér még mindig jobb, mint a műtét nekem mindenki mondta, hogy neki nőtt tőle (nekem nem, de attól még lehet neked fog)
2010. ápr. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
nem fog nőni tőle csak pár mm-et, az meg annak nem elég aki ilyenbe gondolkozik. én úgy tudom 10 évente kell cserélni...
2010. ápr. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
A csajok többségének nem nő tőle látványosan a melle.
2010. ápr. 14. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

A 18-at minden képpen meg kell várnod.

A fogamzásgátló nem fog szembetűnő változást okozni,csak ezért kár szedni.

tudom mit érzel,mert nekem is genetikailag nulla volt a mellállományom és ezáltal az önbizalmam is.Azért egy pici melle kell hogy legyen egy nőnek és az nem igaz hogy nem számít!Nem kell a kirakatba tenni és mutogatni,ez nem erről szól.Én sem azért csináltattam meg és azóta sem hordok köldökig kivágott fölsőket mióta lenne mit mutogatni.Saját önérzetemet javítottam vele és ez így jó!

Ha betöltöd a 18-at,és van rá lehetőséged hogy megcsináltasd,nyugodtan vágj bele!

Ja,és az nem igaz hogy 10 évente cserélni kell,a mai implantátumokat csak akkor kell kicserélni ha valami gond adódik.

2010. ápr. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök, hogy végre olyan is írt akinek már volt műtéte. Azt szeretném kérdezni, hogy nagyon fájt? És meg vagy elégedve vele?? remélem elolvasod
2010. ápr. 15. 19:42
 39/40 anonim ***** válasza:
ha szeretnéd h a fél osztály rajtad röhögjön... tudod egyáltalán mennyibe kerül és milyen undorító egy beavatkozás?
2010. ápr. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
honnan szeded hogy eddig nem írt olyan akit műtöttek?
2010. ápr. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!