Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Én egy 16 éves lány vagyok,...

Én egy 16 éves lány vagyok, lehet mellnagyobbítás az én koromban? Mondjuk ha a szülő aláírja vagy valami?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 6. 13:38
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%
A push up az tényleg jó, csak ciki amikor le kell venni
2010. ápr. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
66%
buta vagy... a pasiknal nem a mindig meret szamit ha pedi igen akor azok valami bunko tahok he... es azokkal nem erdemes foglalkozni, szerintem semmi ertelme elcsunyitanod magad mer nem tudom, de szerintem te nagyon szep vagy es epp a legjobb korban vagy amikor orulnod kene az eletnek es viamnakk leni, bulizin a mennyit tusz... nekem is eleg kicsik a melleim de fel lehet tuningolni egy push up melltartoval es ugy nagyobbnak latszik es ha veszel hozza egy megfeleloen kivagott felsot akkor ugy tuti.... es megegyszer: mar nem divat a nag mell.... sok baratom azt mondja ra h fujj... a kics az csinos es szep...
2010. ápr. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
50%

Hát én inkább kicsinek örülnék, mint akkorának, mint ami nekem van..

Melltartót alig találok... :(

2010. ápr. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)
2010. ápr. 6. 20:11
 15/40 anonim ***** válasza:
nagyon szivesen, orulok ha barmit is segithettem, akkor ugye most letettel a mellnagyobbitasrol? :)
2010. ápr. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:
Hát... megpróbálom elfogadni.De ha nem sikerül, akkor megvárom még betöltöm a 18-at. :)
2010. ápr. 8. 15:55
 17/40 anonim válasza:
48%
Konyorgom...16 eves vagy!18 eves korodig meg lehet akkora melled,amekkorat eppen szeretnel.En a helyedben nem plasztikaztatnam magam 16 evesen,mert kesobb lehet megbannad.
2010. ápr. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
48%
Először is, ha nálad ez a dolog pszichés, tehát minden gondolatodat ez foglalja le, h mekkora a melled..akkor először is egy pszichológust kéne felkeresned(nem bántásból), h mi ennek az oka stb..csúfolnak esetleg?vagy tényleg magad miatt akarod ezt az egészet, vagy csak a pasik miatt?Én azt mondom, mindenképp várd meg a 18. évet és lehet addig változol és máshogy fogod gondolni!De ha ez téged gátol sok mindenben...és nem tudod elfogadni magadat, akkor én azt mondom műttetsd meg..de csak akkor!Remélem segítettem!:)
2010. ápr. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:

Én tényleg magam miatt akarom a műtétet. És nem csúfolnak vele, de engem nem ők érdekelnek, hanem, hogy én mit gondolok. Azért vagyok benne biztos, mert mint tudjuk a mell az genetika. Az én anyukámnak és a nővéremnek sincs melle, úgyhogy szerintem nekem sem lesz.

Megvárom a 18-at de ha addig semmi változás, akkor már csak a műtét maradt.

Amúgy köszi a segítséget Neked is.

2010. ápr. 10. 14:30
 20/40 anonim ***** válasza:
Előző is én voltam..értem..akkor minden világos:) ha neked így lenne az életed "teljes" úgymond:D nyugodtan műttetsd majd meg..csak nagyon körültekintőnek kell ám lenni plasztika sebész téren, bár ezt neked úgysem kell írnom...sok sikert kívánok neked, akárhogy is döntesz!:)
2010. ápr. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!