Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Én egy 16 éves lány vagyok,...

Én egy 16 éves lány vagyok, lehet mellnagyobbítás az én koromban? Mondjuk ha a szülő aláírja vagy valami?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 6. 13:38
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!!!

Mindenkinek:)

2010. ápr. 10. 16:14
 22/40 anonim ***** válasza:
Figyelj,nekem is 16 után kezdett nőni. Ne aggódj,van még ideje nőni:) Fogamzásgátló,hízás is növelheti... meg majd ha szülsz felnőtt korodban :) Anyukámnak kicsi melle volt 2 gyerek után pedig nagy lett . Pasi előtt meg ne szégyelld,aki szeret az elfogadja és a kicsi is tetszik neki.Amelyik megszólja,az arra se méltat,hogy lássa^^
2010. ápr. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:
Remélem. Köszi a választ.
2010. ápr. 11. 02:07
 24/40 anonim válasza:
Majd ezután fog megindulni a növésben. Ne tedd tönkre magad mert az csak többet árt mint használ.
2010. ápr. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim válasza:
100%

Azt írod: "az én anyukámnak és a nővéremnek sincs melle, úgyhogy szerintem nekem sem lesz."

- A te fogantatásodhoz anyukádon kívül is más is kellett, szóval a pár megtalálása a jelek szerint "mell nélkül" is megy.

- Ha a külső jegyek megjelenéséhez kapcsolódó genetika tényleg ilyen egyszerű lenne (amilyen a szülő és az egyik tesó olyan lesz a másik is), akkor majdnem minden többgyerekes családban iker kinézetűek lennének az emberek, ehhez képest pl. én sem a bátyámhoz, sem a nővéremhez nem hasonlítok (elvileg mindkét szülő azonos :-) )

- Volt egy barátnőm, akinek tényleg volt nem "túl nagy" keble (és még finom vagyok :-) ). Ehhez képest most két gyereke van, meg egy férje, szóval azt hiszem kihozta a maximumot a dologból. Ja, és simán tudott szoptatni, sőt talán azt is mondta, hogy rengeteg teje volt.

- Szerencsére csak fényképen láttam implantátummal dúsított kebleket, de szerintem nincs olyan "nem létező mell", ami taszítóbb tud lenni egy "szilikonzacskónál".

- Az a pasi, akinek nem felelsz meg olyan külsővel, amilyennel a teremtő megáldott, annak sehogy sem fogsz megfelelni, szóval ha egyszer valódi párkapcsolatra lesz szükséged, akkor jobb lesz, ha megbarátkozol önmagaddal. Sokkal nehezebb, mint kés alá feküdni, de sokkal több a hozadéka is!


Száz szónak is egy a vége: egyetértek azzal az előttem szólóval, aki azt írta, hogy a problémádon plasztikai sebész nem fog segíteni, legfeljebb átmenetileg. Az is lehet, hogy az egyik után találni fogsz egy másik "hibát" magadon (mert aki keres: talál), aztán ha azt is "kijavítják", akkor egy harmadikat...


Bocs, hogy ilyen hosszú lett...


Éljen a természetesség! :-)

2010. ápr. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:

Nem baj, hogy hosszú sőt! Annak örülök, hogy minél többen írtok, és tényleg nagyon szépen köszönöm!!!

Megpróbálom elfogadni, remélem sikerül. :)

2010. ápr. 11. 20:35
 27/40 anonim válasza:
Hát akkor miért nem gyúrsz a seggedre. Ha jó a segged egyből nem nézik mekkora a melled. Van egy csomó csaj, hogy semmi melle de olyan tányérja van mint állat. Járj sportolni. pl kézi, röplabda stb Nem mellnagyobbítás kell ide. Meg ha már mellnagyobbításról van szó a net tele van olyanokkal, hogy természetes mellnagyobbítás, szerintem inkább azokkal próbálkozz. Írd be google hátha bead valami hasznosat :)
2010. ápr. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim válasza:
0%
google be
2010. ápr. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim válasza:
őszintén, én átérzem a problémádat. 21 éves vagyok, és amióta nőni kezdtek sosem láttam és éreztem őket szépnek, formásnak, csinosnak. útáltam a gimiben hogy mindenkinek nagyok voltak már akkor is, én meg sosem tudtam hogy öltözködni nyáron, nem tudtam klassz toppokat felvenni, pólót hordtam mindig. aztán magamhoz tértem ... tudod ez egyedül a te hozzáállásodon múlik. lassan egy éve vagyok komoly kapcsolatban, elhiheted, marhára nem számít nagyon sok férfinak, hogy mekkora melle van a lánynak. ha elégedettséget, jókedvet sugárzol, és látszik, hogy szereted magadat, akkor más sem keres rajtad kifogást. amint azt sugárzod hogy elégedetlen vagy, azzal csak felhívod a figyelmet a hiányosságaidra. tudod van, akinek a külseje szinte tökéletes, de mérget vehetsz rá, hogy az ilyeneknek a természete, az embersége, a lelki világa sántít. senki nem tökéletes. a legjobb lenne ha hálát tudnál adni azért, mert egészséges vagy. ma már szörnyen el tud keseríteni ha valaki ennyire nem tud megbékélni magával, mert míg te vagy valaha én azon nyígtunk és kínlódtunk hogy jaj Istenem miért ilyen kicsik a melleim, addig ettől felfoghatatlanul sokkal komolyabb problémák vannak az életben, a világon, másokkal. tanuld meg szeretni magadat, és meg fogsz döbbenni, hogy mások is mennyivel könnyebben fognak így szeretni téged. hajrá "kislány"
2010. ápr. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen tényleg! Nagyon sokat segített mindenki, és igazatok van!! El kell fogadnom, mert akkor más sem tudja elfogadni. Biztos nem lesz könnyű, de szerintem menni fog, nektek köszönhetően. Köszönöm!
2010. ápr. 12. 18:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!