Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mért domborodik még mindég...

Mért domborodik még mindég előre a hasam?

Figyelt kérdés
6hete volt hasplasztikám, mert szétcsúsztak terhesség alatt a hasamban az izmok és volt bőrfelesleg is,csak a műtét tudott megoldást nyújtani. Viszont a hasam még mindég nagy és előre dudorodik,mitől lehet ez? Kérdeztem a dokim azt mondta szerinte elég lapos a hasam,hát egyáltalán nem lett lapos. Mit csináljak? Azt mondta majd az edzéstől lesz feszes és lapos... na igen,de azt mondta h műtét után rögtön feszes lapos hasat kapok,kelvégre ezért fizettem egy raklap pénzt! Ha valaki tud segítsen,aki jártas az ügyben annak képet is tudok küldeni privátban.Kétségbe vok esve nem tudom hova fordulhatnék?Pereljem az orvost?
2014. máj. 8. 15:29
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Neked egy problémád van, nem tudsz értelmezni egy szöveget, lehet az edződ elmondta normálisan a szálkásítás menetét :D

No hajrá, menj pereskedni, attól leszel szép lapos hasad !

2014. máj. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
Igen,mert te tudod értelmezni,és láttad h írtam azt is h másik orvos szakvéleményét kértem ki és elmondása szerint nem egészen jól lett megcsinálva a hasam.De hajtsad csak a szálkásításodat. Nincsen a hasamon zsír,nem tudom képes vagy e ezt a nehéz tényt felfogni.
2014. máj. 20. 10:46
 33/33 anonim válasza:
Szia!Szerintem igazad van,én is műtétre készülök,de nem ilyet képzelek el végeredménynek...tényleg olyan,mintha vmit nem tökéletesen csináltak volna,mintha a hasizmok még mindig szét lennének csúszva,úgy domborodik,mintha nem tartaná hasizom..én a helyedben szintén felháborodnék és nem hagynám,mert rengeteg pénzbe kerül!!!a doki nevét elárulod? vagy hogy melyik városban műtöttek?el szeretném ezt az orvost kerülni....
2014. máj. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!