Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mért domborodik még mindég...

Mért domborodik még mindég előre a hasam?

Figyelt kérdés
6hete volt hasplasztikám, mert szétcsúsztak terhesség alatt a hasamban az izmok és volt bőrfelesleg is,csak a műtét tudott megoldást nyújtani. Viszont a hasam még mindég nagy és előre dudorodik,mitől lehet ez? Kérdeztem a dokim azt mondta szerinte elég lapos a hasam,hát egyáltalán nem lett lapos. Mit csináljak? Azt mondta majd az edzéstől lesz feszes és lapos... na igen,de azt mondta h műtét után rögtön feszes lapos hasat kapok,kelvégre ezért fizettem egy raklap pénzt! Ha valaki tud segítsen,aki jártas az ügyben annak képet is tudok küldeni privátban.Kétségbe vok esve nem tudom hova fordulhatnék?Pereljem az orvost?
2014. máj. 8. 15:29
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
hát így néz ki,gusztustalanul.
2014. máj. 8. 16:20
 12/33 anonim ***** válasza:

Mit varsz? Az izmok szétcsúsztak és legyengültek.


Nincs olyan csodaműtét ami ebből lapos hasat varázsol. Ők összeférceltek,de lapos,feszes csak edzéssel lesz.

2014. máj. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

Nyugi, 6 hét még be sem gyógyultak a sebek, húzódik, fáj, be is van még dagadva, szépen várj még vele két hetet és próbálj meg hasra edzeni . Tele van a net gyakorlatokkal.

Szerintem felesleges bőr, már nincs a hasadon, úgy értem amit tudtak kimetszettek, ami van az bizony zsír. Lapos feszes hasad meg csak úgy lesz, ha edzel rá és diétázol!

2014. máj. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a biztatást.Kedves utolsó,nem értettél,nagyon aranyos vagy, de nincs a hasamon egy deka zsír sem,ezt maga az orvos mondta,h nem kellett zsírleszívást végezi mert nem volt szükséges. Egyébként ilyen hassal azért mennek műtétre h lapos legyen,mert az orvos ezt ígéri.
2014. máj. 8. 23:57
 15/33 anonim ***** válasza:
ugyan én nem tudok érdemleges választ adni,de érdekelne hogy milyen volt a műtét utáni állapot?szóval mennyire fáj?gondolkozom én is a hasplasztikán izmok szétválva kötényhas stb.most próbálok infót gyűjteni..
2014. máj. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Hát nagy ez a has a képen...de nem kell műteni, sport kell és egészséges étkezés, lehet ezen formálni.
2014. máj. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
kedves utolsó,ez a has már műtve van :) De azért köszi!
2014. máj. 9. 14:35
 18/33 anonim ***** válasza:
felesleges volt megműttetni, lett egyáltalán valami változás a műtét után? Ha diétázol és csinálsz mindennap felüléseket (bemelegítés után) akkor szép lesz a hasad, ez tuti.
2014. máj. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Természetesen sportolok,heti 3x sulyzós edzés,ebben hasazás meg minden féle. A hasam a terhesség miatt ment tönkre, szétszakadt a linea alba,ezt edzéssel nem lehet helyre hozni.Egyébként nem változott sokat,csak annyi h bőrfelesleg nincs már.Hétfőn megyek egy sebészhez szakvéleményt kérni,és ha azt mondja h nem jól műtőttek meg,akkor nem hagyom ennyiben,kártérítést kérek,mert nem ingyen műtőttek.
2014. máj. 9. 16:19
 20/33 anonim ***** válasza:

Hiába csinálsz súlyzós edzést, hiába futsz, hasazol, ha kalória plusszod van! Márpedig van, mert a hasadon látszik, hogy van rajta felesleg és a derekadon is!

Szerintem szép munkát végzett a doki, le kell diétázni és kardió, súlyzós edzés, hidd el a sebész sem fogja azt mondani, hogy kockás lapos hasat kellett volna kapnod.

Egyébként mikor szültél?

Es csupa jó szándék amit írok hidd el!

2014. máj. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!