Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mért domborodik még mindég...

Mért domborodik még mindég előre a hasam?

Figyelt kérdés
6hete volt hasplasztikám, mert szétcsúsztak terhesség alatt a hasamban az izmok és volt bőrfelesleg is,csak a műtét tudott megoldást nyújtani. Viszont a hasam még mindég nagy és előre dudorodik,mitől lehet ez? Kérdeztem a dokim azt mondta szerinte elég lapos a hasam,hát egyáltalán nem lett lapos. Mit csináljak? Azt mondta majd az edzéstől lesz feszes és lapos... na igen,de azt mondta h műtét után rögtön feszes lapos hasat kapok,kelvégre ezért fizettem egy raklap pénzt! Ha valaki tud segítsen,aki jártas az ügyben annak képet is tudok küldeni privátban.Kétségbe vok esve nem tudom hova fordulhatnék?Pereljem az orvost?
2014. máj. 8. 15:29
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Én elhiszem h jó szándékból írsz.De nem értesz,48kg vagyok,nincs rajtam zsír.
2014. máj. 10. 23:25
 22/33 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, szültél, anya vagy és annyit nem tudsz , hogy attól, hogy 48 kg vagy igenis lehet rajtad és van is zsír! Azon nincs vagy legalábbis minimális aki lediétázik, sok fehérje minimális szénhidráttal és az is tiszta legyen!

Méress egy testzsír százalékot ha nem hiszed!!!!

A másik ha elkezdenél edzeni keményen most, látszódnia kellene a hasitmodnak! Miért nem fog látszódni? Mert van rajta zsír! Ez nem azt jelenti, hogy hájas vagy, zsír mindenkin van, de ha ezt nem akarod megérteni ..... :D

2014. máj. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
mindegy,hagyjuk. Személyi edzővel edzem,és tisztán kajálok,amit mondasz hülyeség,mert hasplasztikánál ha szükséges zsírleszívást is végez az orvos.De nálam nem végzett mert nem volt zsír a hasamon.De úgysem érted meg. Ha van kedved nézd meg h ebből a gusztustalan hasból mi lett,sokkal szebb az enyémnél,és az én hasam sosem volt ilyen. [link]
2014. máj. 11. 12:36
 24/33 anonim ***** válasza:

Jáhhh 48kg??? En 13 évesen vagyok 52kg! Es 165cm (elvileg)

Várj vele még anyukámnak is volt hasonló műtété de annak kell idő meg neki összevarták es a sebe is fájz0t sokáig es nem csinált semmi gyakorlatot igaz neki is van felesleg meg most is nem nagyon érdekli..

2014. máj. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Atya úr isten ! Attól, hogy te edzel soha a büdös életben nem lesz lapos hasad ha nem szálkásítasz le ! Szálkásítani meg kalória minusszal lehet, kérdezd már meg az edződ kiknek van lapos hasa, kiknek látszik a hasizma ? ez az egyik, a másik , nem vagy kövér, nem vagy hájas, nem kell neked zsírleszívás , de nézd már meg a derekadon a párnákat , van nem kérdés , de ez egyáltalán nem baj, nem gusztustalan. Én annyit mondok , próbálj meg a szénhidrát bevitelre oda figyelni és meglátod a változást !De mondok jobbat, tedd fel ezt a kérdést a Sport /testépítés kategóriába , kíváncsi vagyok a válaszokra !
2014. máj. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
szálkásítani nem kalória minusszal kell,hanem fehérje bevitellel,de mindegy :D
2014. máj. 18. 19:25
 27/33 A kérdező kommentje:
egyébként másik sebésznél is voltam és a műtéttel is voltak gondok,nem egészen jól csinálta meg.
2014. máj. 18. 19:26
 28/33 anonim ***** válasza:

Szálkásítani igenis kalória minusszal kell , a zsír , víz máshogy nem távozik rólad!!! Ha ennyit nem tud az edződ sem hagyd ott a francba!

Zabálhatod te a fehérjét ha több kalóriát viszel be , soha nem leszel szálkás, de ez egyszerű logika!


A sebész nem fog és nem is tud minimális zsírt leszívni!

Addig amíg utána nem jársz dolgoknak felesleges bele vágni pl egy plasztikai sebészeti beavatkozásba!

2014. máj. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Már belevágtam a plasztikai műtétbe ha nem tűnt volna fel véletlen!
2014. máj. 19. 14:13
 30/33 anonim ***** válasza:
Mondhatom jo orvost fogtál ki persze erről nem tudtál... hjajj en ezért nem akarok orvos elnni meg rajtam muljon valakinek az élete egy életre bűntudatom lenne hogy miattam hallt meg ha nem tettem volna meg mindent.
2014. máj. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!