Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Kis mellű sors társaim! Ti...

Kis mellű sors társaim! Ti milyen melltartót hordotok? (több lent)

Figyelt kérdés
Sajnos eléggé kicsik a melleim. Az a gond, hogy nem tudom milyen melltartót hordjak, mert azért kellene, mert ha úgy veszek fel egy pólót hogy nincs alatta melltartó az nagyon látszik, mert azért van egy picike mellem, és úgy ciki bárhova is elmenni ha nincsen rajtam melltartó. A probléma az hogy bármilyen méretű melltartót veszek fel, eláll a melleimtől, vagy is ha mondjuk tesi órán öltözök át, úgy tűnik mint ha nem megfelelő méretű melltartót hordanék, mert belátni a mellemhez,mert nem dekoltázsra nőtt, hanem inkább alulról, és oldalra. Nagyon szégyenlem őket,bár a barátom odáig van értük, de előtte is mindig takargatom mert kicsinek tartom... a kérdésem az lenne hogy ti milyen melltartót hordotok, amiben nem látszik, hogy kicsik? Push up-ot annyira nem szeretnék hordani,mert ha lekerül a barátom előtt is cikin érezném magam! Kérlek segítsetek! Köszönöm!! 16 éves vagyok.

2013. júl. 5. 00:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátod tisztában van a méreteddel és így szeret,akkor olyat hordj,amiben tetszel magadnak. Ő már úgyis ismer. Én olyat hordok,amiben van egy vékony szivacs,hogy a bimbó ne üssön át ha fázok. Vastag szivacsot utálom, kényelmetlen. De attól is függ,milyen felső van rajtam. Amiben jól mutat ha van egy kis mell,akkor felveszem a push up-ot. De leginkább olyat hordok,ami kényelmes.
2013. júl. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Leírás alapján tök ugyanolyan mellünk van, a kosaras melltartó és push up felejtős, mivel belátni mögé ugyebár, mert nem tölti ki a mell. Úgy meg elég gáz. Én legtöbbször sima kis topot hordok, hidegebb időben meg vékony szivacsosat, amit kínaiban szoktam venni, máshol nem tudom hol lehet ilyet kapni. Gyerekmelltartó ez szerintem. De amúgy sima egyszínű, jó és kényelmes is.

Amúgy meg nincs mit szégyellni a kis melleken, nincs ezzel semmi gond. Sok pasinak nagyon is tetszik az ilyen. 29 éves vagyok, sose bántam hogy ekkora a mellem, nem is értem minek kéne nagyobb?! Szóval emiatt nem kell szégyenkezni.

2013. júl. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!! Az a gond ezekkel a kis cici fix félékkel, a topokkal, hogy van egy kis tyúk mellem, ez az jelenti hogy a két mellem között a bordát összekötő csont kiáll. És emiatt nagyon kényelmetlen ilyesmiket hordani... Szóval rengeteg gondom van. :(
2013. júl. 5. 11:26
 4/5 anonim válasza:

Én ilyen melltartót hordok:


[link]


nézz szét..nekem az a jó..


dert

2013. aug. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Mindenkinek van vmi, ami nem tetszik magában nálam is ez a gond volt A,B és C méretem van most, de még mindig kicsinek találom. Már elfogadtam magam, úgyse változtatok magamon műtéttel. Azóta nekem is megnőtt az önbizalmam. Push-uppot csak akkor ajánlatos szt hordani, ha van egy b-s vagy c-s melled, mert akkor nem hinném hogy egy mellpártinak csalódást okoznál, persze nem gondolom hogy bárki is ezért elhagyna. Én egy nagyon enyhe Push-uppot hordok csak. Ha van barátod valószínúleg neki épp ez tetszik, vagy csak elfogad téged olyannak, amilyen vagy, tehát szt te is fogadd el magad. Van akinek pont ez jön be:) Egy nagyony enyhe push.uppot hordhatsz, ha nem kétszer akkora mint a melled. Maradhatsz a hagyományos melltartóknál is, inkább, testhez símuló. csíkos... felsővel, övvel... tudnád optikailag nagyítani.
2013. aug. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!