Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Zavar nagyon hogy kiál a...

Zavar nagyon hogy kiál a fülem nem nagyon de idegesit mrnnyibe kerül egy mütét? 18 éves vagy amugy ha estenkrnt leszoritom az nem segit mert halodtam. Kérem aki normalis választ adni az ne is irjon

Figyelt kérdés
2013. jún. 30. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ár orvosonként változik. Mivel én is műttetni akarom a fülem így utána néztem, hogy hol a legolcsóbb ahol jól is dolgoznak és találtam 140.000 ft-ért aki nagyon jól dolgozik. Ez a fül leszorítása dolog pedig sajnos nem igaz.
2013. jún. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ár orvosonként változik. Mivel én is műttetni akarom a fülem így utána néztem, hogy hol a legolcsóbb ahol jól is dolgoznak és találtam 140.000 ft-ért aki nagyon jól dolgozik. Ez a fül leszorítása dolog pedig sajnos nem változtat a füleden.
2013. jún. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is megműttettem 3 éve és azóta is nagyon szuper! (Ffi vagyok)
2013. jún. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát akkor csak a mütétt marad :/ Azért köszönöm
2013. jún. 30. 17:58

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!