Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellformázás műtéttel vagy...

Mellformázás műtéttel vagy nélküle?

Figyelt kérdés

Lehet,nem a legjobb kategória,de jobbat nem találtam.


Szóval fiatal lány vagyok,meglehetősen kicsi mellekkel.A mérete még a kisebbik problémám a legjobban a formája aggaszt.Nagyon nem szép,egyáltalán nem formás.Nagyon csúcsos és "alul" egyáltalán nem nőtt.Nem tudom normálisan megfogalmazni,a legjobban erre hasonlít:


[link]


Egyáltalán nincs kerek formája.

Ez kifejezetten soha nem akadályozott semmiben,talán egyedül a fürdőruha választásnál.Párkapcsolataim ugyanúgy voltak,sőt most már menyasszony vagyok.Soha egyik barátom sem tett megjegyzést a melleimre,de engem egyre jobban zavar.


A vőlegényemnek is a nagyobb mellek tetszenek,de folyton mondja,hogy szereti az enyémeket is.De nekem ez olyan "nem akarom megbántani" dolognak tűnik.

Ő teljesen elzárkózik a plasztikai műtéttől,nem akarja,hogy mű mellem legyen.Igazából én sem akarok konkrétan implantátumot beültetni,de a formájával valamit szeretnék kezdeni.


Lehetséges sima "formajavító" műtét?

Ha igen,azután is műnek hat a mell?


Esetleg más természetes módszer a forma megváltoztatására?


Köszönöm


21/N


2013. jún. 14. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztosan van sima "formajavító" műtét is. De hallottam már olyanról is, amikor a saját zsíroddal töltik fel. Állítólag ez a fajta megoldás teljes természetesnek hat, úgy tudom csak 1 kosármérettel tudnak nagyobbat csinálni, és bizonyos időnként újra kell töltetni. Nem maradnak hegek se utána, mert úgy fecskendezik be a zsírt.
2013. jún. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ennek a neve csőmell!

Igen, úgy tudom létezik "formajavító" műtét is ...tehát implantátum nélkül alakítanak rajta. De szerintem implantátummal szebb lenne az eredmény, ne tartsd tőle, és a vőlegényeddel is értesd meg, hogy te úgy jobban éreznéd magad:)

Érdeklődj plasztikai sebészetnél, milyen megoldásokat tudnak!

2013. jún. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Természetes mellformázásról akkor letehet,mert nem létezik oylan?

2013. jún. 15. 23:25
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nem sok méretet növelnek, és nem vagy "gebe" akkor nemmfog látszódni, hogy implantátum van.

Ráadásul az esetedben anyagi támogatást is kapnál, mert ez fejlődési rendellenessegnek számít.

2013. jún. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!