Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mennyibe kerül a zsírleszívás,...

Mennyibe kerül a zsírleszívás, mellplasztika? Összetett kérdés

Figyelt kérdés

kb. ilyen a hasam:


[link]


a többi testrészemmel nincs bajom (illetve van, de az annyira nem gázos), de a hasammal nem tudok mit csinálni...

egyszerűen nem tudok lefogyni... hiába eszem egészségesen, sportolok, fizetek több tízezret személyi edzőre4, bérletre, semmi eredménye... nagyon el vagyok keseredve


a másik meg a mellem... 85DD-s, és lóg... de nagyon... a mellbimbó udvarom se kerek, hanem már megnyúlott és full ovális... kisebbítéssel ezt meg tudják oldani? Ha jól tudom, az lehet TB-re csináltatni... az hogy működik?


2013. máj. 7. 13:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
Keress egy sebészt, aki műt, majd megmondja. Mi nem fogjuk tudni basszus, fogd már fel. Ezek szerint inkább agyműtét kéne.
2013. máj. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
kedvesem. tapasztalatokra lettem volna kíváncsi, akinek volt ilyen, az mennyibe került!!!
2013. máj. 10. 09:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!