Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 18 évesen mellplasztika?

18 évesen mellplasztika?

Figyelt kérdés

Mik a vélemények? Szerintetek egy 18 éves lány nem dönt elhamarkodottan, ha megműtteti magát...? Mit mondanátok neki kívülállóként? Lebeszélnétek, támogatnátok..? Esetleg valami tanácsot adnátok neki..?


Köszönöm, ha válaszolsz! :)


2013. ápr. 17. 21:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem felesleges pénzkidobás, hacsak nem durván gáz a melled.

Plusz minek?

ja és nem végső soron én pl nem kezdenék műmellű lánnyal. Mert a tejeszacskót itthon is tudom markolászni.

2013. ápr. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen még nőhet a melle,úgyhogy inkább legyen 21éves kor,ha nincs különösebb oka annak hogy nagyobb melleket akarjon akkor inkább ne legyen műtét,de ha lelkileg jót tenne neki akkor csináltassa meg.
2013. ápr. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Lelkileg biztosan jót tenne...

1-es válaszoló...: ha szeret valaki akkor ne a nagy vagy kis mellemért vagy a szilikonért tegye... ha szeret elfogad a szilikonnal együtt...

2013. ápr. 17. 22:03
 4/22 anonim ***** válasza:
61%

"Lelkileg biztosan jót tenne... "


Az hogy szétvágják a melled és beletesznek egy amúgy elég instabil műanyag vackot?

Ha te ezt komolyan gondolod, komolyan sajnálnálak (ha nem lennék érzéketlen idegenek sz.rságaira)


Én meg alacsony vagyok, mégse töretem el a lábam, hogy meghosszabbítsák.

2013. ápr. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
72%

Őt zavarja,tehet ellene,akkor miért ne csináltassa meg a mellét?

Ha ez miatt kicsi az önbizalma és ezzel nagyobb lenne akkor csinálja meg,lehet hogy korábban sokat bántották mert kicsi a melle és ezen nem tudott túllépni,akkor nyilván tenni akar valamit ellene.

2013. ápr. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte véleményeket. Sajnos 5-ős több is van a háttérben de a lényegre rápillantottál. Mindenkit pozitívan értékeltem!
2013. ápr. 17. 22:30
 7/22 anonim ***** válasza:
58%

21:59 nem kezdenél egy műmellű lánnyal? és honnan tudod, hogy mű, mert nem mindenkin látszik! és ha kiderülne ha a barátnődnek műtve van a melle, akkor dobnád? mert ezzel a pár szóval le is írtad magad..


kedves kérdező! én beteg voltam, ezért nekem TB-sen is ajánlott volt a műtét. én műtét után nagyon megvagyok elégedve a külsőmmel, az alakommal, senki meg nem mondaná, hogy műtve vagyok! nem vagyok cicababa. műtét előtt és után is bejöttem sok pasinak. 18 évesen műtöttek meg.

azonban rettenetesen rosszul tudnak esni az ilyen kommentek.. ez a műnőzés, ugyanúgy ez megy a tévében is. mindenhol azt mutatják, hogy milyen szőke, buta lányok műttetik meg magukat, közben arra nem is gondolnak, hogy van aki emiatt szenvedi át a tizenéves korszakát. sajnos nem mindenkinek adatik meg hogy szép legyen, vagy meglegyen elégedve a külsejével.

ismerek több olyan lányt, akik műtéten mentek keresztül, ők leginkább pszichésen, mivel iskolában agyon alázták stb és így tudja elfogadni magát. ha szilikon kell hozzá, akkor megéri. ezt sokan nem értik meg, azért mert ők annyira nem elégedetlenek magukkal, hogy idáig jussanak.

természetesen fontos az is, hogy nem szabad túlzásba esni. egy jó sebész megmondja, hogy mivel mi várható, nekem is mondta, hogy hogyan lehessen megoldani úgy a műtétet, hogy természetes hatású legyen és hogy tudjak szoptatni stb.


szóval nekem összesítve az lenne a tanácsom, ha az a 18 éves lány annyira akarja a műtétet, akkor csinálja meg, de ha csak azért csinálja, hogy tetszen valakinek(másnak) ne pedig magának, akkor ne csinálja!

2013. ápr. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

# 5/6


Én nem mondtam, hogy ne tegye.

Megkérdezte:

"Mik a vélemények? "

Én meg leírtam a véleményem.

Természetesen megcsináltathatja, nem mondtam, hogy isten őrizz, ne tedd!

Ha szeretné tegye, de szerintem egyáltalán nem lenne szükséges. Mint írtam, én alacsony vagyok, és erre is lenne "gyógymód" mégis lesz.rom.

De remélem érted, amire gondolok :)

2013. ápr. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
82%

ja és még azt elmondanám, hogy ha egy férfi igazán szeret, akkor nem hagyna el emiatt... ha meg igen, akkor nem szeret.

:)

2013. ápr. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
29%

Megmutattam neki a válaszodat kedves előző.

Ezt Mondta:

"Nincs műtve a mellem" persze én ezt tudtam.

De azért hozzá tettem, még szerencse, mert amúgy kib.sználak!

Nos?

2013. ápr. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!