Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellplasztika után 2héttel...

Mellplasztika után 2héttel már végezhetek konnyű fizikai munkát ha izom alá helyezik az implantátumot?

Figyelt kérdés
2013. febr. 18. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem igen, de erről kérdezd meg az orvosod is.:)

Mennyibe került? (én is tervezem hogy megműttetem)

megbántad?

2013. febr. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, ennél azért több a felépülési idő.

Kolléganőm nem egy kényes fajta, de állítólag 2 hétig bőgött a fájdalomtól, az ágyból sem nagyon tudott felkelni, csak fürdőbe ment ki.

2013. febr. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Török Péterné válasza:
Szia!Igen,de a karod nem nagyon emelheted vállnál magasabbra,kerüld a nyújtózással járó mozdulatokat.Nekem hat hete csinálták és most kezdek visszatérni ezekhez a mozdulatokhoz.Legyél türelmes magadhoz,mert egy-egy mozdulat többet árthat mint használ.Sok sikert!
2013. febr. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd az orvostól.
2013. febr. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
22%
Az agyadat kellett volna plasztikázni...
2013. febr. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
83%
Na ez marha hasznos válasz volt...
2013. febr. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
59%
A feleségem két hét után már könnyű munkát tudott végezni(neki is izom alatt van),(pl főzés),de azért 2 hónapig csak óvatosan terheld magad,mellúszás,tenisz nem ajánlatos,de úgyse bírnád a fájdalom miatt.Aztán a fájdalom teljesen elmúlik és cserébe kaptál egy szép felsőtestet,amire jó ránézni és persze irigységet is kivált másokból és akkor jönnek az olyan megjegyzések,mint itt ezen az oldalon is az egyik.
2013. febr. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
28%
Miért nem a sebészt kérdezted?-- ez a kérdés nem ide való.
2013. febr. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!