Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 18 évesen mellplasztika?

18 évesen mellplasztika?

Figyelt kérdés

Mik a vélemények? Szerintetek egy 18 éves lány nem dönt elhamarkodottan, ha megműtteti magát...? Mit mondanátok neki kívülállóként? Lebeszélnétek, támogatnátok..? Esetleg valami tanácsot adnátok neki..?


Köszönöm, ha válaszolsz! :)


2013. ápr. 17. 21:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem két oka lehet elfogadható egy ilyen beavatkozásnak:ha lelkileg jobban érezné magát,kissebbségi érzete szünne meg miatta.Vagy ha valami sújos baleset,esetleg daganat miatt le vettek belőle,és azt kéne pótolni.Én ezt a kettőt meg tudom érteni,és nem próbálnám le bezsélni,ha tényleg picik.De ha azért,hogy a pasiknak tetsződjön,azt nem tartom jónak.És meg próbálnám le beszélni róla.
2013. ápr. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Kedves 10-es! Ha azért kidobnád a barátnődet, mert mű a melle akkor nem is szereted!!! Amúgy ha az én barátom nekem azt mondaná, hogy ha mű lenne a melled kkibäsználak... Hát szerintem szedhetné a sátorfáját, mert ebből látszana, hogy valójában nem engem szeret, hanem a külsőmet...(akár kicsi akár nagy a mell)... az embereket nem ezért szeretjük... nem tudom, hogy te hány éves lehetsz de ha nem tudsz normális választ adni inkább ne is válaszolj...
2013. ápr. 17. 23:01
 13/22 anonim ***** válasza:
46%

Te tényleg nem érted, hogy vicceltem.

Neked nem mellműtét kell, hanem agytranszplantáció.

2013. ápr. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
51%

a pontozásod alapján nem hiszem, hogy sokan értették volna a viccet.

de őszintén örülök, ha te úgy szereted a barátnődet ahogy van :) és továbbiakban remélem, hogy történik vele semmi, ami esetleg változtatna ezen.

2013. ápr. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
*nem
2013. ápr. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

A pontom más téma, nem tehetek róla, hogy sokan máshogy fognak fel dolgokat, mint én.


Ne keverd ide azokat, akiknek esetleg betegség, vagy baleset miatt kell műmellet viselniük!

Csúnya dolog, ezen szórakozni!

Én a spontán, "semmiért" műmellet készítőkre írtam, amit írtam.

Az általad továbbiakban leírtakban én is bízom!

2013. ápr. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Kiegészíteném válaszom:

Alacsony vagyok, ha megműttetném a lábam, hogy magasabb legyek és ezért elhagyna valaki, nem hibáztatnám ,mert felesleges beavatkozás, amivel csak a baj van.


De ha esetleg egy balesetben törik el a lábam és meg kell műteni, vagy legalábbis funkcionalitás/esztátikai szempontjából eléggé javallott, akkor elég parasztság lenne.

Remélem így érthetőbb!

2013. ápr. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Kedves 18 éves!

Ha úgy érzed, hogy szükséged van a műtétre, nyugodtan menj, ne törődj azzal hogy ki mit mond. Te érzed! Én is meg műtettem, nekem nem kicsi volt, hanem konkrétan semmi. És azóta sokkal jobban érzem magam.

Aki meg azt mondja, hogy nem kezdene olyan lánnyal, akinek meg van műtve, attól kérdezném, mikor megismerkedik valakivel, az az első kérdése, hogy ...figyelj, milyen a melled??? Persze vannak extrém esetek, amikor nagyon látszik, de amúgy nem. És nem csak pláza cicák műtik meg, nem kell általánosítani, hogy az mind buta nő. El sem hinnétek, hogy mennyi, teljesen átlagos kinézetű nőnek, anyukánk van megcsináltatva. Rólam sem mondaná meg senki. 40/N egy gyerekes anyuka

2013. ápr. 18. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Szerintem várj még 2-3 évet, mert tényleg nőhet, átlagban 22 évesen zárul le a nők testi fejlődése.


Amikor én megcsináltattam (28 évesen), a sebész mesélte, hogy volt egy régi mellműtétes páciense, aki évek után visszatért orrműtét miatt. Berohant hozzá, hogy mindjárt jön a férje, de nem tud a mellműtétről, a doki legyen kedves és ne említse neki. Tehát ennyire lehet rájönni egy jól elvégzett, ésszerű határok között mozgó "műmellről", hogy nem saját. A hölgyenk ráadásul nagyon jó sebgyógyulási hajlama volt, így még a heg se igazán látszott. (Láttam fotókat a melléről és a hegről is, én se mondtam meg, hogy nem saját.)

2013. ápr. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:

Nyugodtan csináltasd meg..énis 18 voltam amikor megcsináltattam. Semmi baja nem volt az eredetinek azon kívül, hogy alig volt. Senki nem piszkált miatta, de engem zavart és tudtam, hogy jobban fogom érezni magam, ha megcsináltatom :) Egyáltalán nem bántam meg.


23/L

2013. ápr. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!