Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mennyibe kerül a zsírleszívás,...

Mennyibe kerül a zsírleszívás, mellplasztika? Összetett kérdés

Figyelt kérdés

kb. ilyen a hasam:


[link]


a többi testrészemmel nincs bajom (illetve van, de az annyira nem gázos), de a hasammal nem tudok mit csinálni...

egyszerűen nem tudok lefogyni... hiába eszem egészségesen, sportolok, fizetek több tízezret személyi edzőre4, bérletre, semmi eredménye... nagyon el vagyok keseredve


a másik meg a mellem... 85DD-s, és lóg... de nagyon... a mellbimbó udvarom se kerek, hanem már megnyúlott és full ovális... kisebbítéssel ezt meg tudják oldani? Ha jól tudom, az lehet TB-re csináltatni... az hogy működik?


2013. máj. 7. 13:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A kérdés annyira összetett, hogy csak a plasztikai sebész fog tudni rá válaszolni. Keress fel párat, mert az ár teljesen változó.
2013. máj. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de mégis... 500.000 vagy 1,500,000?
2013. máj. 7. 21:43
 3/12 anonim ***** válasza:
Kb e kettő között, inkább a második. De mivel minden orvos más árakon dolgozik, nem lehet rá itt választ adni. Használt a guglit, keress orvost, és beszéld meg vele!
2013. máj. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Szia!

mivel jön a nyár, a heggyógyulás lassabb lesz így a helyedben a műtétet őszre de inkább télre halasztanám (más sebészeti beavatkozás miatt orvosi tanács volt).

TB támogatást csak úgy nincs ilyenre, hisz már mindenkinek szilikon melle lenne (lehet nekem is bár paráznék), elég komoly orvosi indok kell, hogy azt megkapd.

Ha spórolni szeretnél már rengeteg kupon oldalon van ilyen esztétikai beavatkozásra kedvezmény, a kérdés az hogy ugyanazt a bánásmódot és eredményt kapod-e, mint aki kicsengeti az egészet és ugyanez értendő a tb-re, bár ki tudja?!

Ha rendszeresen edzel edzővel és jól is táplálkozol csak nem lehet olyan nagy az a has, hogy zsírleszívásra vetemedj. Nem vagy túl szigorú magadhoz? kérdezz meg valakit akiről tudod a környezetedben hogy megmondja a tutit, hogy neki mi a véleménye.

Annyira nem jó dolog, másrészt ugyanúgy visszamehet a felesleg, nincs rá garancia.

a diéta többet használ hosszútávon...persze sporttal és kitartással.

2013. máj. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Jó szívvel tudom ajánlani a nyerskaját.
2013. máj. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
160cm mellé 75kg vagyok. hidd el, nagy...
2013. máj. 9. 18:29
 7/12 anonim ***** válasza:

Fogyjál le bakker, olcsóbb.

Én szülés után voltam 78 kg, rendesen kötényhasam volt. most vagyok 55, most is picit lóg a hasam, a három gyerek megtette a hatását, de a kutya meg nem mondja, hogy mekkora, mert simán lenyomja a gatya. Ja, és a felülések marha sokat segítettek!

2013. máj. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
utolsó, elolvastad a kérdést, BAKKER???
2013. máj. 9. 21:11
 9/12 anonim ***** válasza:
El. És az a meggyőződésem, hogy valamit nem csinálsz jól.
2013. máj. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
engem nem a meggyőződésed érdekel. A kérdésemre szeretnék választ kapni.
2013. máj. 9. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!