Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mit gondoltok az intim műtétrő...

Krétavirág kérdése:

Mit gondoltok az intim műtétről? Esetleg van itt olyan akin végeztek ilyen műtétet?

Figyelt kérdés
(intim műtét alatt a kisajak palsztikára gondolok)

2012. szept. 24. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
26%
Hát ha a doki megkúr akkor jó buli
2012. szept. 27. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én csak előtte-utána képeket láttam. Hát ha azok igazi képek, akkor jól tették a csajok, hogy a műtétet választották, mert én el nem tudtam volna képzelni, hogy létezik olyen kinézetű intim terület. Mondom ezt úgy, hogy nem vagyok plasztika-párti.

Ha neked nincs túl nagy problémád vele, akkor szerintem felesleges lenne belevágnod :)

2012. szept. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nekem nincs problémám :D

Csak kiváncsi vagyok ,mert olyan fura ,hogy már azt is megműtetik..

szóval mell fenék stb..mondjuk igen én is láttam érdekes képeket..De azok elég hihetetlenek és drasztikus kinézetűek.

2012. szept. 28. 17:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!