Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mit gondoltok lézeres műtétről...

Mit gondoltok lézeres műtétről? (szeplőt eltávolítani)

Figyelt kérdés
Ha tudsz linkkelhetsz videot.
2012. aug. 20. 20:02
 1/4 anonim válasza:
ha lány vagy,ne szedesd le a szeplőidet. egy lány attól csak szebb,különlegesebb:)
2012. aug. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Lány vagyok.

Lehet hogy különleges de én utálom.:D És szerintem szebb lennék nélküle.

2012. aug. 21. 00:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem egyik ismerősöm most kezdett el vele kezelésre járni. Eddig 1 kezelése volt az 30.000be került plusz az 50 faktoros naptej is 20.000 volt neki plusz a krémek rá. Nyáron nem nagyon éri meg, mert a nap miatt sérülhét a bőröd. Ismerősömnek még kb 4x kell mennie, mindegyik ugyanannyi lesz kb, ja és neki csak kis területen vannak szeplői. Minél nagyobb felület annál több. Nekem az egész arcomat meg kell majd lézerezni, egy alkalom kb 60.000 lesz.

egyébként ha elmész ne ilyedj meg mert első alkalom után meg csúnyább lesz az arcod, de utána helyrejön. Szerintem megéri. :)

2012. aug. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én is gyűlöltem a szeplőimet és utánaérdeklődtem egy, az országban igen elismert szakorvosnál. Ő azt mondta, hogy nem fog ámítani, valóban ér valamit a lézeres kezelés, viszont nem tudja eltüntetni. Ha nagyon nem tudok megbékélni a szeplőimmel, válasszam a mélyhámlasztást, mert az a leghatékonyabb kezelés a pöttyök eltávolítására. A kezelést/kezeléseket követően több hónapig nem merek majd kimenni az utcára, olyan gáz lesz az arcom. Végül közölte, hogy ilyen fiatalon ne gondolkodjak ilyen marhaságokon. Tulajdonképpen az orvos minden kezelésről lebeszélt, de legalább őszinte volt.:)

Az én megoldásom a szeplők gyors eltüntetésére a szolárium, ahol szépen összebarnul az arcom a pöttyeimmel és az alapozó is hanyagolhatóvá válik. 23/L

2012. szept. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!