Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Voksán Virág hány műtéten...

Voksán Virág hány műtéten esett át hogy így nézzen ki?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Gyönyörűnek tartom egyszer szeretnék úgy kinézni ahogy ő.

Milyen műtétei voltak szerintetek is szép?


2012. szept. 7. 18:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem nem szép.Utálom az ilyen műlányokat.Melle nagy(műtétnek köszönhetően),de annyira látszik rajta,hogy nem természetes.Ha valakinek kisebb melle,ma már ezer melltartó van,amit tud hordani,mégis nem néz ki így.A frizurája sem szép,totál le van nyalva a haja,mellesleg mindig egyforma.A smink jól tud kinézni,ha egyszerű,de nem két mázsa.Minden porcikája abszolút p*csás.

Ne haragudj,de jobb,ha nem hasonlítasz egy ilyen k*rvára.

2012. szept. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%
Voksán Virág ocsmány. nyugodtan lehet lepontozni, de nagyon csúnya nő, egyszerűen ronda. hiába van agyon plasztikázva, sminkelve egyáltalán nem szép.
2012. szept. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
82%
Csatlakozom a többiekhez: ő bizony nagyon távol áll a szépségtől. De ha ilyen akarsz lenni, akkor hajrá!
2012. szept. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
82%
A szája is fel van töltetve:) Amúgy nekem nem tetszik mű nő!
2012. szept. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
80%

nem értem mi tetszik neked kedves Kérdező ezen a nőn, mert teljesen mű. meg van csinálva a melle a szája és még a jó Isten tudja mije. kérlek ne akarj így kinézni! könyörgöm, fogjuk már fel, hogy a mű dolgok ízléstelenek és szükségtelenek az ember életébe.

maradj magad ne akarj egy celeblotyóra hasonlítani.

2012. szept. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
18%
Egy nagyon szexi csaj úgy ahogy van gyönyörű a mellei a szája a teste a haja tökéletes!! Olyan 4 műtétje lehetett 2 mell 2 száj.
2012. szept. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
77%
Jézusom ugye aki szépnek nézi ezt a szörnyet,az vagy nagyon fiatal kislány és a média agymosása hat rá, vagy sötét gyenge tartású pláza nőci.
2012. szept. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
44%
Nekem a szája nem tetszik de amúgy szerintem nincs vele baj. A melle pl tök szép lett
2012. szept. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
73%

Csináltatsz egy szép orrot magadnak, ha a tiéd nem elég szép és annyi. A szádat nem ajánlom feltöltetni, mert max. addig szép, míg nem szólasz meg, bár én még nem láttam olyat, ami fel van töltve és eltalálták, hogy szép legyen, de mikor megszólal, olyan, mint akit valami balesetért, vagy most jött a fogorvostól és az érzéstelenítés miatt nem tudja normálisan mozgatni vagy nem tudom, de nagyon csúnya, mikor valaki beszél a feltöltött szájával.

Leszeded a szemöldököd és tetováltatsz egy jó sötétet helyette, meg mindig lenyalod a fejedre a hajad. Kész is vagy.


Amúgy egy pár haverom (nem a 15-16 éves korosztály vagyunk már) élőben látta, azt nyilatkozták, hogy addig csinos ameddig hátulról látod, de a feje olyan ááááhhh. Kár érte.

2012. szept. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%

[link]


LMAO!

2012. szept. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!