Orrműtét? (képpel)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy kérdés miatt fordulok hozzátok.

A közel jövőben szeretném megműteni az orromat mert undorítónak tartom. Nagy és a formája sem tetszik. Egyéb iránt régóta szenvedek miatta önbizalom hiányban is. Egyszerűen gyűlölőm.

Szerintetek ezt meg lehet műteni? Nagyon szeretnék kisebb orrot.

Köszönöm, hogy elolvastad!

Kép: [link]



2012. aug. 24. 13:39
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Az orrcsúcsod egy picit nagy azt tényleg érdemes. Én debrecenben voltam műtéten, olyan görbe orrom volt mint a képen és a műtét 450.000 volt.200ért senki sem műt meg, én a legalacsonyabb ajánlatot, 350.000et egy állami kórházban kaptam.
2012. aug. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Szerintem a baj nem az orroddal van... Gyönyörű vagy, de kétlem, h önbizalmat adna egy műtét, meg a vele járó macera, meg kockázat, meg a sebhely, míg be nem gyógyul... Kizárt...
2012. aug. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo! Engedd meg,hogy felvilagositsalak valamirol:te nem tudod mi az a nagy orr.A te orrod nekem nagyon tetszik,kicsi es szepen ivelt! Ahogy lattam,a fogsorod is gyonyoru.Tehat,kerlek szepen NE gondold egy percig sem hogy nagy az orrod!!! Kisebb orr mar csunya lenne es nem lenne termeszetes hatasa.

Te szep vagy es abszolut butasag,hogy ilyesmin szomorkodsz!! Kerlek fogadd meg a tanacsomat! (Amugy szivesen cserelnek az en orrommal egy ilyenert.Tudom mit jelent hogy emiatt szenvedj,en is sokat szenvedek es az onbizalmamat is jocskan csokkenti.:( De nallad nincs ilyen gond! Elhiteted nekem!)

2012. szept. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hozzáértő orvos meg sem műtene. Hol csúnya az orrod?????????????
2012. szept. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Jól esik, hogy ilyeneket írtok de sajnos csak zavar :( . De azért már néha próbálok vele megbékélni.

Majd még meglátom mi lesz.

Köszönöm még egyszer!

2012. szept. 23. 11:01
 26/27 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ronda az orrod!!
2012. okt. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Hat, itt mindenki nagyon kedves, de azert érthető, hogy a kedvezőnek nem tetszik...


Szerintem muttesd meg, de ha utana sem tudod elfogadni magad, akkor tenyleg menj cihologushoz

2012. okt. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!