Orrműtét? (képpel)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy kérdés miatt fordulok hozzátok.

A közel jövőben szeretném megműteni az orromat mert undorítónak tartom. Nagy és a formája sem tetszik. Egyéb iránt régóta szenvedek miatta önbizalom hiányban is. Egyszerűen gyűlölőm.

Szerintetek ezt meg lehet műteni? Nagyon szeretnék kisebb orrot.

Köszönöm, hogy elolvastad!

Kép: [link]



2012. aug. 24. 13:39
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
82%
Meg lehet, de sztem nagyon szép vagy így is :)
2012. aug. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
87%
Valami szörnyű képet vártam, de szerintem semmi gond az orroddal, én nem szenvednék a műtéttel, nagyon fájdalmas.
2012. aug. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
A gond a fejeddel van, nem az orroddal. Próbáld elfogadni magad, ez egy teljesen jó orr:)
2012. aug. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat.

Hát pedig egyáltalán nem vagyok az de azért köszönöm szépen :).

Tudom, hogy fájdalmas és még drága is de nem érdekel, annyira aránytalan az arcomhoz képest.Nagyon undorítónak találom.Oldalból soha nem is engedem magam fényképezni ez is csak véletlenül sikerült.

2012. aug. 24. 13:44
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy normális orr. Enyém sokkal rondább, és mégsem műtetném meg, tök boldog vagyok így is! :)
2012. aug. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Próbáltam már elfogadni de sehogy sem megy. :(

Nagyon szomorú vagyok miatta.

2012. aug. 24. 13:48
 7/27 anonim ***** válasza:
93%
Őszinte leszek. Én rosszabbra számítottam,nem vészes a tiéd. Odatettem az ujjam,kicsit eltakartam belőle,és tény,hogy szebb lenne ha egy kicsit kisebb lenne. Ha van rá 200E-250E forintot műttesd meg :) Én is meg akarom majd az enyémet :/
2012. aug. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

#5 válaszoló.

Jó neked. :) Legalább te megtudsz vele békélni.

2012. aug. 24. 13:51
 9/27 A kérdező kommentje:

#7 válaszoló.

Köszönöm. Igen én is mindig ezt csinálom, odarakom az ujjam a képhez és akkor már is sokkal szebbnek látom.

Nagyon szeretném, tényleg megműteni de csak érettségi után vágnék bele. Neked is sok szerencsét!

2012. aug. 24. 13:56
 10/27 anonim ***** válasza:

Én is azt hittem ronda orrot látok majd a képen, de nem. Bárcsak az enyém lenne ennyire ronda. Az enyémen oldalról nézve még van egy kis görbület, olyan imnt egy törésvonal, nem úgy egyvonalban jön végig az orrom vonala.

Nekem azt mondják így szép vagyok, de én is meg akarom majd műttetni ha egyszer lesz rá pénzem, de most másra kell...

Én a saját orromat gondolkodás nélkül lecserélném a tiedre, és megoldottnak tekinteném az én problémámat ilyen orral.

De tudom milyen érzés ez miatt önbizalomhiánnyal küszködni, nyugodtan műttesd meg. minden gond nélkül meg tudják csinálni. De nem 200-250 ezer lesz a műtét, ahogy előbb írták. Ennél jóval többe kerül.

2012. aug. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!