Orrműtét? (képpel)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy kérdés miatt fordulok hozzátok.

A közel jövőben szeretném megműteni az orromat mert undorítónak tartom. Nagy és a formája sem tetszik. Egyéb iránt régóta szenvedek miatta önbizalom hiányban is. Egyszerűen gyűlölőm.

Szerintetek ezt meg lehet műteni? Nagyon szeretnék kisebb orrot.

Köszönöm, hogy elolvastad!

Kép: [link]



2012. aug. 24. 13:39
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Vidéken annyi.
2012. aug. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Előző! Légyszi ki tudnád írni, hogy hol van az a sebész aki ennyiért csinálja? Mert máshol tényleg jóval többért csinálják. Kíváncsi lennék rá, és talán mást is érdekelhet. Ezért még vidékre utazni is megérné.
2012. aug. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Ez egy normális méretű és kifejezetten szép formájú orr. Nem értem mi bajod vele. Egyáltalán nem nagy. Jó persze csak egy szelet van a képen belőled, szóval nem tudom a fejedhez viszonyítani, de ezen a képen nem látszik nagynak. Ilyen műtét drága is és nem egy ember bánta már meg. Szerintem ne tedd.
2012. aug. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Erika te vagy?
2012. aug. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

#10 válaszoló.

Köszönöm. Igazság szerint az összeggel én is bajba vagyok de ha kell összespórolok bármennyit.Még egyszer köszi.

#13 válaszoló.

Köszönöm. Hát igen én elgondolkoztam ezen, hogy talán így nem látjátok olyan nagynak, hisz az egész arcom le van vágva de írtam az előző kommentben, hogy szerintem tényleg aránytalan az arcomhoz képest. Kerek fejem van, kicsi szemeim és szám van és valahogy ez a arcom közepén lévő, nagy valami teljesen nem passzol oda.

Tudom drága és sajnos nem egyszer láttam olyan elcseszett orrokat, hogy helyre hozni sem tudták de én mégis szeretném megpróbálni.

# 14 válaszoló.

Nem Erikának hívnak.

2012. aug. 24. 18:04
 16/27 anonim ***** válasza:
semmi gáz mincs az orroddal, ha az orrodat megműtöd, akkor nem leszel nyugodt, mert találsz újat magadon.. hidd el, h semmi gáz nincs az orroddal!!!23f
2012. aug. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gond nincs az orroddal, nekem tetszik, azt hittem 1. hogy ilyenre szeretnéd műtetni. Hidd el mindig talál az ember magán valamit amit lehet utálni...
2012. aug. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

# 16, # 17 válaszolók

Köszönöm szépen.

Egyébként nagyon meglepődtem! Azt hittem, hogy a válaszadók többsége egyet fog velem érteni de úgy látszik tévedtem.

Talán még egyszer-kétszer átgondolom, hogy meg e műtsem. De most még azért nagyon hajlok rá.

Még egyszer köszönöm Mindenkinek!

2012. aug. 24. 19:34
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket csak azért mutatom, hogy nagyjából az orrplasztikánál nők esetében az ehhez hasonló orr szépséghibákat műttetik meg a leggyakrabban.

Ezeknél már bárki rábólintana, hogy tényleg indokolt, mert csúnya.

[link]


[link]


Látod, miért mutatom? Legalább a tied szép egyenes. Még mudig jobb más apróbb hiba, mint a képeken látható képekhez orrhoz hasonlót "viselni". :D

2012. aug. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul ismerek olyat, aki megműtette, és pár év múlva újra műteni kellett, mert folyton orrüreg gyulladása volt, nem kapott levegőt, belázasodott, és minden szagra érzékeny, állandóan tüsszög. Ráadásul szerintem így sincs túl szép orra.
2012. aug. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!